GeriSpor Youla artık Denizlispor'da
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Youla artık Denizlispor'da

Youla artık Denizlispor'da
refid:13540731 ilişkili resim dosyası

Denizlispor, Eskişehirspor'un kadro dışı bıraktığı Youla ile 2,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp binasındaki imza töreninde konuşan Denizlispor Asbaşkanı Hasan  Kıbrıslıoğlu, 2,5 yıllığına anlaştıkları Gineli Souleymane Youla'nın takıma büyük  katkı sağlayacağına inandığını söyledi.

Takıma transfer yapmaya devam ettiklerini belirten Kıbrıslıoğlu,şunları  kaydetti: “Youla'nın önemli bir futbolcu olduğunu hepimiz biliyoruz. Takımımızdaki  eksik noktalara transferler yapacağımızı daha önce açıkladık. Nokta transferlerle  takımımızı daha da güçlendiriyoruz. Bu kapsamda, Youla ile 2,5 yıllık sözleşme  imzaladık. Denizlispor'a ciddi bir katkı sağlayacağına inanıyorum. Eksik  gördüğümüz noktalara transfer yapmaya devam edeceğiz. Biz Youla'nın futbolunu  biliyoruz. Denizlispor'da Youla'nın herhangi bir sıkıntısı olmayacağına  inanıyorum. Bu atmosferde iyi bir performans sağlayacaktır.”
Youla da, Türkiye'de birçok teknik direktör ile çalıştığını, hiçbirisi  ile sorun yaşamadığını savundu.

Youla, sözlerini şöyle sürdürdü: “Geçmiş, geçmişte kalmıştır. Kendimi tamamen Denizlispor'a konsantre  edeceğim. Fenerbahçe maçı ile başlamak isterim. Eskişehirspor'da kadro dışı  bırakıldıktan sonra, kendi başıma idmanlar yapıyordum. Denizlispor'un da puana  ihtiyacı var. Kendimi hazır hissediyorum. Hakan Kutlu hoca ile de konuşacağım.  Kararı kendisi verir ama, ben oynamak istiyorum”

Konuşmaların ardından, Kıbrıslıoğlu ve Youla sözleşmeyi imzaladı. İmza  töreninde Denizlispor Yönetim Kurulu üyeleri Turgay Mersin ve Genel Menajer Özhan  Çetin de hazır bulundu.

Turgay Mersin, yaptığı açıklamada, Youla'ya karşılık  Eskişehirspor'a Caner Celep ile 100 bin dolar verdiklerini ifade etti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle