Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Youla: Amatörlerle çalışmak istemiyorum

Eskişehirspor'u ve Eskişehirspor taraftarlarını çok sevdiğini belirten Youla ancak bir daha Eskişehir'e dönmeyeceğini belirtti. Kulüp Başkanı Halil Ünal ve teknik direktör Rıza Çalımbay'ı amatörce davranmakla suçlayan Youla şöyle konuştu:

Eyüp KELEBEK/ESKİŞEHİR, (DHA)
SON GÜNCELLEME

"Hem başkan, hem de hoca amatör. Ben amatörlerle çalışmak istemiyorum. Bugüne kadar Eskişehirspor'a her şeyimi verdim. Son olarak oynadığımız Diyarbakırspor maçında sahaya iki iğne ve iki serum alarak çıktım. Hoca ve başkan hasta olmama rağmen bana sürekli olarak 'Oyna' dediler. Daha önceki maçlarda da hasta hasta sahaya çıktım. Başkan ve hoca söz veriyor, sözünde durmuyorlar. Para konusunda da verilen sözleri yerine getirmediler. Eskişehirspor taraftarlarını çok seviyorum. Onlar da beni seviyor. Ama bu yönetim ve hoca ile çalışmak istemiyorum. Eskişehir'e geri dönmeyeceğim. Ülkeme gitmek için izin istemiştim. Gine'ye gitmek en az 10 saatimi alıyor. Ancak onlar Antalyaspor maçı nedeniyle bana izin vermedi. Oysa ben çoğu maçta hasta hasta sahaya çıkıp oynadım. Onlar ise bir maç için izin vermedi. Amatörce davrandı. Başka takıma gideceğim. Amatör adamlarla çalışmam."

Youla, Galatasaray ve Bursaspor ile transfer görüşmesi yapıp yapmadığı sorusuna ise, "Bakalım, ileriki günlerde görürsünüz" yanıtını verdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz