« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yorgun ve eksiktik

BEŞİKTAŞ’ın teknik patronu Mehmet Ekşi, ‘Bir haftada 3 maç oynadık. Çok eksiğimiz vardı. Zihinsel ve fiziksel olarak yorgunduk. Deplasmanda alınan 1 puan iyidir’ dedi.

Kerem PULGAT / KONYA, (DHA)
SON GÜNCELLEME
/images/100/0x0/55eb4419f018fbb8f8b60cf7Futbolcularının sahada iyi mücadele ettiğini belirten Ekşi, şunları söyledi: ‘Yorgunluktan dolayı istenmeyen sakatlıklar oluyor.Kleberson’u kötü oynadığı için değil, sakatlandığı için çıkardım. Sergen’i riske etmek istemedim. Hafta sonu oynayacağımız A.Gücü maçında da sakatlıkların sıkıntısını çekeceğiz. Yeni gelen teknik adama gereken bilgileri vereceğim.’

1000 polis görev aldı

ATATÜRK
Stadı içinde ve çevresinde polis, geniş güvenlik önlemleri aldı. 1000’in üzerinde polisin görev yaptığı maçta, taraftarlar stada girmeden önce iki ayrı noktada arandı. Saat 16.00’dan itibaren taraftarlar stada alınmaya başlandı. Bileti olmayanlar stada yaklaştırılmadı.

İftar vurdu!

MAÇIN
başlamasına 1 saat kala her iki takım oyuncuları da sahaya çıkarak ısınma hareketleri yaptı. Maçın iftardan sonra olması nedeniyle seyirciler bilet fiyatlarının düşürülmesine rağmen bu maça fazla ilgi göstermedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz