« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yönetiminden güvenoyu

Başarısız sonuçları masaya yatıran Fenerbahçe Yönetimi, eleştirilerin odağındaki İspanyol hoca ile futbolcularla yola devam edileceğini bildirdi. Hedeflenen noktaya ulaşılması için alınan kararda, "süreklilik ve istikrar" görüşü ağır bastı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE Kulübü Yönetim Kurulu, futbol takımının aldığı başarısız sonuçların ardından, teknik direktör Luis Aragones ile yolların ayrılabileceği yönündeki spekülasyonlara, dünkü yönetim kurulu toplantısında nokta koydu. Aziz Yıldırım başkanlığında gerçekleştirilen toplantının ardından, kulübün resmi internet sitesinde bir açıklama yapıldı ve Aragones ile futbolculara verilen destek dile getirildi.

Sorun çözülecek

Açıklamada, "Toplantıda, 10 yıla varan süreç sonunda kulübün büyük emekler harcanarak geldiği noktada yönetimimiz, teknik ekibimiz ve futbolcularımız için yapılan kısa dönemli değerlendirmelerin, geçmişte yaşadığımız tecrübeler ışığında vakitsiz olduğu ve bu noktada yapılacak bazı hareketlerin, durumu daha da kötüleştireceği kanaatine varılmıştır" denildi. Her türlü sıkıntının, iç bünyede dayanışmayla çözüleceğine inancın tam olduğu vurgulanan kulüp açıklamasında, şu görüşlere yer verildi:

Basın bilgilendirilecek

"Toplantıda, yaşanılan her sıkıntıda alınacak kararların, uzun dönemde kulübümüzü istikrarsızlığa sürükleyebileceği ve sadece bu durumu fırsat bilenlere imkan yaratmaktan öteye geçmeyeceği tespidi yapılmıştır. Kurumlardaki süreklilik esasına uygun olarak yapılan değerlendirmeler ve alınan kararlar ışığında, teknik heyet ve sporcularımızla başarılara ulaşılması için tam uyum içinde çalışılacak, başarı için gereken her şey eksiksiz yapılacak. Ayrıca, kamuoyunu bilgilendirmek için önümüzdeki günlerde bir basın toplantısı düzenleme kararı alındı."

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler