« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yönetime yaylım ateş

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bordo mavili ekibin başkanı M.Ali Yılmaz, ‘‘Mayıs'ta kongre yok’’ derken, İkinci Başkan Ahmet Kul, ‘‘Yönetim olarak başarılı olamadık, kongreye gitmeliyiz’’ şeklinde görüş bildirdi. Eski Başkan Yardımcısı Ahmet Ağaoğlu ise, ‘‘Gerekirse başkanlığa adaylığımı koyarım’’ dedi.

KONGRE TARTIŞMASI

Trabzonspor'da yönetime içten ve dıştan eleştiriler yağmaya başladı. Yönetimin İstanbul kanadındaki birçok isim önümüzdeki dönemde kongre yapılmasından yana tavır koyarken, Trabzon kanadında da rahatsızlık üst düzeye çıktı. Başkan M.Ali Yılmaz, ‘‘Mayıs'ta kongre yok’’ derken, 2.Başkan Ahmet Kul, ‘‘Yönetim olarak başarısızız, kongreye gitmeliyiz’’ dedi.

HATA YAPILDI

Eski yönetici Ahmet Ağaoğlu da yönetimin icraatlarında hatalar yaptığına işaret ederek, ‘‘Shaaka'nın yerine kaliteli bir yabancı alınsaydı bana göre Trabzonspor bugün en az 8 puan önde lider durumdaydı. Çünkü Shaaka idmanlarda bile doğru dürüst oynayamadı. Oysa Trabzonspor'a kaliteli bir yabancı alınsaydı durum daha farklı olurdu’’ diye eleştiri getirdi.

KADERİ DEĞİL

Ağaoğlu, istikrarsızlığın da Trabzonspor'un kaderi olmadığına işaret ederek, ‘‘Bir yılda 4 teknik adam değiştirmek iş değil. Takım kadrosundaki, yönetimdeki çok fazla değişkenlik de istikrarı bozan ana unsurlar oldu. Bugüne kadar yapılan icraatlara bakarsak sağlıklı bir yenilenmenin olabileceğine ihtimal vermek zor gözüküyor’’ dedi.

ADAY DA OLURUM

Ahmet Ağaoğlu, uzun süredir yönetimlerin dışında kaldığını hatırlatarak, ‘‘Gerekirse yeniden görev kabul edebilirim. İstenirse başkan adayı olurum, başka bir liste varsa ve bana, 'Seni de aramızda görmek istiyoruz' derlerse, ilkelerde anlaştıktan sonra yine görev kabul edebilirim. Hiç kimsenin, 'Ben, Trabzonspor'da şu görevde olmalıyım, bu görevde olmalıyım' deme hakkı olamaz’’ şeklinde konuştu.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz