GeriSpor Yönetime revizyon
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yönetime revizyon

Operasyon genel kurul yapılmadan gerçekleştirilecek

Antalyaspor'da oluşacak yeni yönetimde Başkan Vekili Halim Horasan, Altyapı Sorumlusu Mehmet Yaman ve yönetim kurulu üyesi Cem Özgür olmayacak. ATSO'yu temsilen Necdet Alacan yönetime girecek.

Beklenen oldu

Antalyaspor'da, yeni sezon öncesi ilk operasyon yönetim kurulu içinde yapılacak. Olağanüstü genel kurula gidilmeden yapılacak bu operasyonla tasfiye edilecek yöneticiler belli olmaya başladı. Başkan Vekili Halim Horasan, Altyapı Sorumlusu Mehmet Yaman ve yönetim kurulu üyesi Cem Özgür, yönetimden uzaklaşması kesinleşen ilk isimler oldu. Cem Özgür, işlerinin yoğunluğunu gerekçe gösterip kendi isteği ile yönetim kurulundaki görevine devam etmek istemedi.

Alacan geliyor

Ancak Cem Özgür'e, bu operasyondan sonra yine Antalyaspor'da yönetim kurulu üyeliği dışında görev verilmesi gündemde. Mevcut yönetim kurulundan bir kişinin daha tasfiye edilmesi gündemde, ancak bunun kim olacağı kesinleşmedi. Tasfiye edilenlerin yerine yönetim kuruluna alınacak isimlerden kesinleşen sadece Necdet Alacan oldu. Alacan, Antalyaspor A.Ş.'nin ortaklarından Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nı temsilen yönetimde görev alacak.

Yoruldular!

Başkan Bekir Kumbul, bu operasyonun gerekçelerini şöyle açıkladı: ‘‘İçimizde yorulan, Antalyaspor'daki görevi nedeniyle kendi işlerini ihmal etmek zorunda kalan arkadaşlarımız oldu. Bu nedenle sezon sonunda yönetim kurulu içinde yeni bir yapılanmaya gitme kararı aldık. A.Ş. statüsünde olduğumuz için yönetim kurulu içinde gerçekleşecek bu değişimi genel kurula gitmeden yapacağız. Yönetimdeki bu değişim bir kaç gün içinde kesin şeklini alacak.’’


Yorumları Göster
Yorumları Gizle