« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yönetime karanfil

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

ALTAY GURUR DUYUYOR

Altaylı taraftarlar maçtan önce şeref tribünün önüne gelerek Başkan Mahmut Özgener ve bütün yöneticilere karanfil sundu, ‘‘Altay sizinle gurur duyuyor’’ diye tempo tuttu. Özgener, tribününün en ön sırasında Kemal Zorlu, Emniyet Müdürü Hasan Yücesan, İzmirspor Başkanı Cemal Dönmez, Gençlik Spor İl Müdürü Necati Demir'le birlikte oturdu.

YUMRUK HAVAYA

Nafiz Zorlu, en arka sırada oturmayı tercih ederken, karşılaşmayı izleyenler arasında Esin Özgener ve Hayri Yorgancıoğlu da vardı. Farklı galibiyetle coşan taraftarlar ikinci yarıda, önce ‘‘Yönetim ayağa, yumruk havaya’’ sonra da ‘‘Altay aşkına yönetim ayağa’’ diye tempo tuttu. Yöneticiler, İzmirspor'u inciltmemek için çağrıyı cevapsız bıraktı.

KÜFÜR BIÇAK GİBİ KESİLDİ

ALTAY Başkanı Mahmut Özgener'in, ‘‘Kötü tezahürat istemiyoruz’’ şeklindeki mesajı olumlu sonuç verdi. Çirkin tezahüratın bıçak gibi kesilmesi yönetimi sevindirdi. Siyah-beyazlılar açık tribüne, ‘‘Altay taraftarına küfür yakışmaz’’ yazılı pankart astı. Atatürk'ün, ‘‘Altay Kulübü'nde tanıdığım gençlik iftihara şayandır’’ sözünün yer aldığı pankart da açık tribünde yer aldı. Maçtan sonra soyunma odasına inerek futbolcuları kutlayan Başkan Mahmut Özgener, taraftarlara da ‘‘temiz tribün’’ yolunda attıkları adım için teşekkür etti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz