« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yönetime eleştiri, Terim'e destek

Galatasaray'ın en etkili taraftar grubu Ultraslan, transfer döneminde sessiz kalan yönetime eleştirirken, teknik direktör Fatih Terim'e destk verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ultraslan'ın internet sitesinde Genel Koordinatör Oğuz Altay imzasıyla yayınlanan açıklama şöyle:
"Son dönemde basında çıkan haberlerin gerçeklik payının olmadığına inanmak istiyoruz. Ancak 14 sene sonra şampiyonluk yasadığımızda 'yetmez bize bir kupa hedef artık Avrupa' deyişimiz ile tamamen örtüşen ve her fırsatta 'hedefimiz Avrupa' diyenlerin de sezon başından beri yaşanan transfer sıkıntısı konusunda gerekeni yapmamalarını hayretle izliyoruz ve bu görüntünün bu haberlerin adeta doğrulayıcısı niteliğinde olması bizleri endişeye sürüklemektedir. Her başarıda en çok sevinen, başarısızlıkta da en çok üzülen bizler olduğuna göre bu sıkıntılı sürecin ileride Galatasaray'ımıza zararlar vereceği korkusu ile bu yazıyı yazmamız kaçınılmaz bir zorunluluk haline gelmiştir.
 
Öncelikle çok iyi bilinmelidir ki Sn. Fatih Terim; Bizler için çok önemli ve çok kıymetlidir.

100 yılı aşan camiamızın kendi içinden çıkardığı evladı ve 100 yılı aşan camiamızın tarihinin en büyük başarılarını yaşatanların başındadır. Adamlığı, bilgisi, tecrübesi, beyefendiliği onun imparator lakabını ne kadar hakettiginin göstergesidir.

Fatih Terim'in kariyeri nasıl tartışılamazsa bizim gönlümüzde taht kuran İmparator lakabı, Galatasaray için yaptıkları, yaşattıkları da ona yakışır ve tartışılamaz. Unutulmamalıdır ki Sn Fatih Terım imparator lakabını futbolculuğu döneminde almış ve daha sonraki yıllarda yaptıkları ile de bu lakaba ne kadar yakıştığını göstererek  bu lakabı takanların göğsünü kabartmıştır.

Şimdi sözümüz kazanı kaynatanlara.
 
Kulüpte her şey yolunda giderken iç çekişmelere sebep olanlara, bu çekişmelerle yönetimi çatlatma noktasına kadar getirmek isteyenlere, kendi şahsi husumetleri ve egoları yüzünden Sn. Başkanımızı dahi yanlış yönlendirmeye kalkanlara.

Asla unutmamalısınız ki ultrAslan tüm Dünyada bulunan eşsiz Galatasaray taraftarının kalbi beyni ruhu nefesi ve sesidir. Bu nedenle ultrAslan Galatasarayımıza dolaylı veya dolaysız yoldan zarar verilmesine hiç bir zaman müsade etmeyecektir.

Bu yönde hareket edenlerin takipçisi ve Galatasaray bayrağının her zaman en sadık en vefalı koruyucusu olarak var olacaktır.

Yetmez bize bir UEFA kupası
Hedef Şampiyonlar ligi kupası"


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler