« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yönetimden Pereira’ya De Souza eleştirisi...

Fenerbahçeli idareciler, Portekizli teknik adamın Akhisar maçındaki hamlelerine tepki gösteriyor. “Josef de Souza ile takımın 10 kişi bırakıldığı” konuşuluyor. Ancak yaşanan şanssız süreç de göz önünde bulunduruluyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

VITOR Pereira’nın gönderileceği ve takımdan ayrılacağı iddiaları ısrarla Fenerbahçe yönetimi tarafından yalanlanıyor. Ancak bu yalanlamaların yanı sıra, Portekizli teknik adama karşı eleştiri sesleri de yükselmeye başladı. Sarı lacivertli idareciler, özellikle Akhisar maçındaki 2 oyuncu değişikliğinin aynı anda yapılması ve hiç hazır olmayan Josef’in oyuna sürülmesine tepkililer... Van Persie krizinin sürekli alevlenmesi de yöneticileri rahatsız ediyor.
Bu arada kaleci Volkan da eleştirilerin odağında... Akhisarspor karşılaşmasında Volkan Demirel’in yediği gole tepki var. Milli kalecinin elinden kaçırdığı golle durum 2-2 olmuş ve Fenerbahçe 1 puan kaybetmişti.

Şanssızlık isyanı

Yine de yönetim, sadece teknik heyet ve futbolcuları eleştirmiyor, şanssızlıktan da dert yanıyor. Akhisar’ın topla hiç ceza alanına giremediği bir mücadelede 2 gol atması, şanssızlık olarak da yorumlanıyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz