GeriFutbol Yönetimden Barış'a kırmızı kart
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yönetimden Barış'a kırmızı kart

Yönetimden Barış'a kırmızı kart
refid:14559223 ilişkili resim dosyası

Sezon başındaki formsuzluğuyla dikkat çeken ve özel hayatı konusunda futbol şubesi tarafından defalarca uyarılan Barış Özbek'le sezon sonunda yollar ayrılıyor.

Almanya'nın Essen takımında oynayan Barış Özbek ve Serkan Çalık dört yıl önce Ataköy'de vakit geçiriyordu.Bir arkadaşım bu futbolcuların gelecek vaat eden genç oyuncular olduklarını bana iletti. Galatasaray'da oynamak için can atıyorlar dedi. Bu iki futbolcuyu daha iyi analiz etmek için Metin Yıldız Almanya'ya gitti.

Metin Yıldız'ın olumlu rapor verdi ve bu futbolcular Galatasaray'lı oldular .Üç yıl önceki yaşantısı ile şimdiki yaşantısı arasında büyük uçurum olduğu gözlenen Barış 'a yönetim kırmızı kartı gösterdi. Özel yaşantısını mercek altına alan yönetim; Önceleri Kulüpte yatıp , kulüpte kalkan Barış şimdi ise kendisine bir villa aldı. Gece hayatına da başlayıp bir çok partiyi evinde yapan Barış Özbek’le yönetim yolları ayıracak.

Futboldan Sorumlu yetkililer Barış için, " Barış disiplinli bir oyuncuydu. Ama şimdi gece hayatı bir hayli kabarık. Önceleri bu işi çaktırmadan yapıyordu, şimdi ise ünlü hanımlarla beraberliği fazlalaştı. O sporcu yaşantısını bir kenara atıp hızlı yaşam tarzını seçti.

Biz de bu futbolcu için hayrete düştük. O masum Barış ile şimdiki Barış arasında çok fark var.Sahadaki formsuzluğu ve disiplinsiz yaşantısını beğenmiyoruz. Futbolcumuzu daha önceleri uyardık ama yaşantısında hiç değişim görmedik. Kendisine önümüzdeki sezonda bir takım bulup yollarımız ayıracağız" dedil

Yorumları Göster
Yorumları Gizle