« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yönetimden 3 ilginç mesaj

Ünal Aysal yönetimi, Fatih Terim ile ilgili dün akşam yaptığı açıklamalarda Yıldırım Demirören, oybirliği ve Milli Takım vurguları yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

DEMİRÖREN’İN SÖZLERİ

TERİM ile ayrılık Galata-saray’ın resmi televizyonundan basın sözcüsü Şükrü Ergün tarafından duyuruldu. Bu yayından hemen önce, ekranda alt yazıda, Demirören’in sözleri verildi. Alt yazıda, “Demirören: Terim’den ile 3+1 yıllık söz aldık” sözleri verilerek, Terim’in Milli Takım ile ilişkisinin uzun süreli olduğu vurgulanmaya çalışıldı.

OYBİRLİĞİYLE...

G.SARAY, kararı, yasal zorunluluk olarak borsaya bildirdi. Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada, kararın tüm yöneticilerin kararı, yani oybirliğiyle alındığı özellikle belirtildi. Açıklamada, “Şirketimiz yönetim kurulu, sayın Terim’in sözleşmesinin feshedilmesine oybirliğiyle karar vermiştir” denildi.

MİLLİ TAKIM’DA BAŞARILAR

SARI kırmızılı yönetimin aldığı karar kulübün resmi internet sitesinden de duyuruldu. Bu duyuruda, Terim ile sorunların başlangıcı olarak gösterilen Milli Takım’da çalışmasına ayrı bir yer verildi. Açıklamada, “Milli Takım’ın başında devam edeceği kariyerinde elde edeceği başarılardan gurur duyacağız” ifadeleri kullanıldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler