« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yönetim: Sabri’yi affedelim mi? Prandelli: Hayır istemiyorum!

Başkan Ünal Aysal’ın ve yöneticilerin hazır bulunduğu toplantıda Prandelli’ye, “Tarık’ı alamıyoruz. Maddi şartlarımız belli. Elimizde sağ bek var. Sabri’ye bir şans daha verelim” denildi ama cevap olumsuzdu.

Ali Naci Küçük
SON GÜNCELLEME

YÖNETiM: Sabri’yi affedelim mi?

PRANDELLi: Hayır istemiyorum!

GALATASARAY’DA, Sabri Sarıoğlu’na kapılar bir kez daha kapandı... Reis’in geri dönüşünü Teknik Direktör Cesare Prandelli veto etti... Geçen hafta Florya’da Başkan Aysal ve yöneticilerin de katıldığı önemli bir toplantı yapıldı... Prandelli ile takımın son durumu ve transfer görüşmeleri masaya yatırıldı.
Konu sağ bek transferine gelmişti. Yöneticiler söze girdi ve kadro dışı bırakılan Sabri Sarıoğlu’nun affedilmesi adına bir hamle yapıldı.
Tarık Çamdal transferinin Eskişehirspor’un istediği astronomik bonservis bedeli nedeniyle gerçekleşmediği aktarıldı. İtalyan hocaya “Sabri’yi affedelim” önerisi yapıldı.
Başkan Aysal’ın da bulunduğu toplantıda, “Türkiye’deki yabancı kuralı belli. Sınırlama var. Elimizdeki yabancılardan kurtulamadık. Maddi şartlarımız belli. Tarık’ı da alamıyoruz. Elimizde bir sağ bek var. Sabri’ye tekrar şans verebiliriz” diye görüş belirtildi.
Aysal, son kararı Prandelli’ye bıraktı. Ancak hoca, tam 31 gündür affedilme umudu ile A2’de idman kaçırmadan çalışan Sabri’nin geri dönüş şansını bitirdi. Ve “Hayır. Af istemiyorum” diyerek konuya son noktayı koydu...

YÖNETiM: Hocam, ya Podolski ya da Eto’o’yu alalım

PRANDELLi: Onlara gerek yok

Galatasaray’ın İtalyan hocası iki ünlü yıldızın transferini veto etti. Yönetime istdiği iki oyuncunun ismini verdi...

SABRİ Sarıoğlu’nu takımda görmek istemediğini bir kez daha yönetime ileten Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli, iki yıldızın transferini veto etti... Sarı kırmızılı yönetim tarafından kendisine önerilen Alman yıldız Lukas Podolski ve Kamerunlu golcü Samuel Eto’o’yu istemediğini belirten Prandelli, gönlündeki oyuncuların adını yönetime sundu...
İtalyan teknik adam ilk olarak Beşiktaş ile yollarını ayıran Almeida’yı takımda görmek istemediğini yönetime iletmişti. Bunun ardından Podolski ve Eto’o’nun transferlerini de reddetti.

BONSERVİSİ 5.5 MİLYON EURO

Prandelli, Arsenal’de forma giyen Joe Campbell’ın alınması adına gerekli şartların, imkanların zorlanmasını talep etti. İtalyan hoca, “Aradığımız ve ihtiyacımız olan santrfor Campbell” diyerek dünyaca ünlü yıldızlar yerine Dünya Kupası’nda yıldızı parlayan golcüyü kadrosunda görmek istediğini gösterdi.
Cesare Prandelli’nin transferde öncelik verdiği stoper mevkiisinde ise Eder Balanta için Başkan Ünal Aysal, tüm imkanlarını seferber etti. River Plate’de forma giyen Balanta’nın transferi için 5.5 milyon Euro bonservis bedeli gözden çıkarıldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz