Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yönetim olağanüstü toplandı

Fenerbahçe maçına 2 hafta kala ortaya atılan "hakem" iddiaları gündemi o günden bugüne kadar meşgul ederken, şimdi ise "para krizi" patlak verdi.

Ercan ATA, Ankara DHA
SON GÜNCELLEME

Yöneticilerin tamamı şu anda tesislere gelerek sodrunu çözmek için çaba harcıyor...

Sarayköy Tesisleri'nde dün saat 19 30'da yapılacak olan antrenmana hiçbir futbolcunun çıkmaması üzerine,Teknik direktör Roger Lemerre ve antrenör Ümit Özat, bir saat bekledikten sonra soyunma odasına gittiklerinde futbolcuların neden antrenmana çıkmadıklarını öğrenmelerinin ardından olay Başkan Ahmet Gökçek'e bildirildi ve kriz atlatılmaya çalışılsa da olay medyaya yansıdı.

Edinilen bilgiye göre haftabaşından bu yana bu krizin yaşandığı ve ödemelerin yapılmamasından dolayı futbolcuların isyan ettiği belirtildi.

Sarayköy Tesisleri'nde bulunmalarına rağmen idmana çıkmayan futbolcular, "Transfer ücretlerini aylardır alamadıkları gerekçesiyle bu tür bir eylem yaptıkları belirtildi.

Seslerini duyurabilme adına bu protestoya gittiklerini belirten futbolcular, bugün yapılacak antrenmana çıkıp çıkmama konusunda da henüz karar vermediler. Bugün yüklü bir ödeme yapılmaması ya da garanti verilmemesi halinde bu protestonun devam edebileceği öğrenildi. Ankaragücü futbolcularının toplam 8 milyon lira alacağı bulunduğu öğrenildi.

Slovak Gölcü Vittek'in de sakatlığı nedeniyle ülkesine erken gittiği şeklindeki açıklamaların doğru olmadığı, Vittek'in de parasını alamadığı için ülkesine gittiği ifade edildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler