« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yönetim de başarısız

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bordo mavili kulübün başkanı, ‘‘Takım hiç bir hedefe varamadı. Demek ki, kulübü de iyi yönetemeyip politikaları ortaya koyamadık. Gelecek sezon da başarılı olamazsak burada olmamın bir anlamı kalmaz’’ dedi.

Tablo ortada Trabzonspor Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, takımının başarısızlığında en önemli nedenlerden birinin yönetim olduğunu söyledi. Yılmaz, ‘‘Çuvaldızı biraz da kendimize batırmamız gerekiyor. Hiç bir hedefe varamadık. Demek ki, kulübü iyi yönetemeyip politikaları ortaya doğru koyamadık ki, tablo böyle oldu’’ dedi.

Ben de giderim Gelecek sezon için yapısal değişikliğe gittiklerini belirten Yılmaz, ‘‘Her türlü özveride bulunacağız. Sorunsuz bir kulüp yaratacağız. Trabzonspor'u eski şanlı günlerine döndürmenin zamanı geldi. Eğer gelecek yıl da başarılı olamazsak benim de burada olmamın bir anlamı kalmaz’’ diye konuştu.

Tek yetkili Bulak Yapacakları transferlerle mükemmel bir kadro yaratacaklarına değinen Yılmaz sözlerini şöyle noktaladı: ‘‘Tribüne çıktığımda takımı gururla seyretmek istiyorum. Alt yapıyı da kendisine bağladığımız Giray Bulak'a her türlü yetkiyi verdik. Yetkilerini sonuna kadar kullanacak ama başarısızlıkta da hesabını verebilecek.’’

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz