Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Yöneticiler satış danışmanı olursa...

  Hürriyet Haber
  26 Ocak 2015 - 10:59Son Güncelleme : 26 Ocak 2015 - 10:59

  Samsung Electronics Türkiye tüketici elektroniği yönetim ekibi tüketicilerin ihtiyaçlarını tespit etmek adına sahaya indi ve bakın ne yaptı?

  55 kişilik üst düzey yöneticilerden oluşan Samsung ekibi 23 Ocak tarihinde, İstanbul’un dört bir yanındaki zincir ve Samsung Electronics mağazalarında satış ekibi ile beraber çalıştı. Türk tüketicisinin ihtiyaç, talep ve sorularını daha yakından dinlemek adına gerçekleştirilen etkinliğe, Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung öncülük etti.

  Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung konuyla ilgili şunları söyledi: “Samsung Electronics olarak, tüketicilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılamaya yönelik ürünler ve teknolojiler sunmaya öncelik veriyoruz. Tüketicilerimiz çalışmalarımızın odak noktasını oluşturuyor. Bu nedenle onları daha yakından tanımak, taleplerini ve sorunlarını öğrenmek adına sahada bire bir iletişim kurduk. Aldığımız geri dönüşler geliştireceğimiz tüketici odaklı üretim ve pazarlama stratejilerimizi doğrudan etkileyecek.”

  Ekip tüm gün boyunca satış ekipleri ile beraber çalışarak, ayrıca satış ekiplerinin yaşadığı sıkıntıları da gözlemleme imkanına sahip oldu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı