Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yolumuz açıldı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Basketbolculara tam zamanında moral dopingi yaptıklarını belirten Barçın, ‘‘Muratpaşa galibiyeti altın değerinde. Sıra G.Saray ve B.Kolej'de’’ dedi.

İNANCIMIZ KIRILIRDI

M.Kolejliler galibiyetinden sonra üst üste gelen Egepen Altay, Troy, Darüşşafaka ve Ülker yenilgileriyle sarsılan Pınar Karşıyaka, Muratpaşa Belediye Antbirlik'e 22 sayı fark atarak derin bir nefes aldı. Muratpaşa, G.Saray ve B.Kolej randevularının hayati önem taşıdığını hatırlatan Şube Başkanı Deniz Barçın, ‘‘Yine kaybetseydik, inancımız kırılacaktı’’ dedi.

YÖNETİM ATEŞLEDİ

‘‘Pazartesi akşamı yapılan toplantıdan sonra, ana yönetimin kongreye gideceğinden adım gibi emindim’’ diyen Barçın, ‘‘Buna rağmen, Basketbol Şubesi yönetiminin üç kritik maçı düşünerek, kendi arasında 40 bin dolar toplaması çok önemli. Basketbolculara moral dopingini tam zamanında yaptık. Parayı bulamasaydık, potada sıkıntılı günler geçirebilirdik’’ diye konuştu.

TAKIMA İNANIYORUM

Muratpaşa galibiyetinin altın değerinde olduğunu vurgulayan Barçın şöyle konuştu: ‘‘Ben, bu takıma inanıyorum. Onca sıkıntıya rağmen, eksikleri gidererek iyi bir kadro oluşturduk. Artık yolumuz açık. Perşembe günü G.Saray'ı ağırlayacağız. Sonra da B.Kolej ve Efes Pilsen'le oynayarak ilk yarıyı bitireceğiz. Kalan üç karşılaşmayı da kazanacak güçteyiz.’’


Bunları da Beğenebilirsiniz