« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yollar ayrıldı

Trabzonspor’da Ziya Doğan, "Beşiktaş maçının ardından başkanımızla, sonra da yönetim kuruluyla görüştüm ve yollarımızı ayırmaya karar verdik" diyerek görevini bıraktı.

Yunus Emre SEL/DHA
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR'da geçen yılın 5. haftasında 2. kez takımın başına getirilen Ziya Doğan dün görevini bıraktığını açıkladı. Doğan, yardımcıları ile birlikte dün sabah takımla birlikte idmana çıkmadı ve basın sözcüsü Zeyyat Kafkas'la düzenlediği toplantıda kararı açıkladı. Doğan şöyle dedi: "Yönetimle olsun, aramızda olsun bazı sıkıntılar yaşadık. Beşiktaş maçının ardından başkanımızla, sonra da yönetim kuruluyla görüştüm ve yollarımızı ayırmaya karar verdik.

Tazminat yok

Sadece küçük gruplar gitmemi istedi. Trabzonspor’a başarılar diliyorum. Tazminat sözkonusu değil." Kafkas
da "Trabzonspor'un daha ileriye gitmesi için yollarımızı ayırma kararı aldık. Doğan, iyi işler yapmıştır. İleride tekrar yolumuz kesişebilir. Görevden alma veya istifa söz konusu değil. Tek suçlu Ziya Doğan değil. Yardımcısı Osman Denizci'ye de devam etmesini teklif ettik, kabul etmedi" diye konuştu. Doğan'ın prim alacaklarının kulüp personeline dağıtılmasını istediği öğrenildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz