« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yolculara talip çok

G.Saray’ın yollarını ayırdığı Necati, Cihan, Orhan ve H.Kabze için teklif üstüne teklif geliyor. Özellikle Hasan Kabze yurt içinden ve yurt dışından birçok kulübün listesinde.

Bayram AYDIN
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp’ın verdiği rapor doğrultusunda kadro dışı bırakılan ve satış listesine konulan 4 futbolcudan en çok teklifi alan Hasan Kabze oldu. Hasan için G.Saray’a resmi olarak Ankaragücü ve Gençlerbirliği müracat ederken, futbolcunun menajeri Erdinç Şehit, yurt içinde özellikle Bursaspor’un transferini bitirmek için yoğun çaba sarf ettiğini, yurt dışından da Rusya, Belçika ve Hollanda’dan teklif geldiğini ifade etti.

Süper Ligi’in iki yeni takımı Kasımpaşaspor ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor da Hasan Kabze için çok ısrarlı temaslarını sürdürüyor. G.Saray Sportif AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin genç futbolcuyla görüşerek kendisine bizzat gelen tekliflerin resmi olarak kulübe de iletilmesini istedi.

Cimbom’a bağlı

Cihan
ve Orhan "Her futbolcunun başına gelebilecek olan şeyleri yaşıyoruz. Birçok teklif aldık. Ancak bizim elimiz kolumuz bağlı. Sözleşmemiz devam ettiği için kulübe gelecek olan tekliflere göre hareket edeceğiz" dediler. Necati Ateş ise şimdilik yurt içinden gelen tekliflere olumlu yanıt vermedi. Tecrübeli futbolcu Alman takımları ile temaslarını sürdürüyor. Alman 2. Lig temsilcisi Köln’ün teknik direktörü Daum’un da Necati için devreye girdiği ve Mondragon başta olmak üzere Ümit Özat ile Rüştü’yü de bu transfer için görevlendirdiği belirtildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz