Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Yolculara kahvaltı sürprizi

  Faik KAPTAN/ISTANBUL,(DHA)
  10 Ocak 2011 - 10:12Son Güncelleme : 10 Ocak 2011 - 10:12

  Atatürk Havalimanı işletici firması TAV Havalimanları Holding’in iştiraklerinden BTA Catering, 11’inci kuruluş yıldönümünü nedeniyle dış hatlar terminalinde yolculara ve personele bugün sabah saat 07.00- 09.00 arasında sürpriz bir kahvaltı verdi.

  Atatürk Havalimanı’na sabah saatlerinde gelen yolcular ve o saatte çalışan personelden oluşan yaklaşık 5 bin kişi terminalde hoş bir sürpriz ile karşılaştı. BTA Catering 11. kuruluş yıldönümü dolayısıyla yolculara canlı müzik eşliğinde 100’ün üzerinde ürünle kahvaltı ikramı yaptı.

  BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek İşletmeleri A.Ş Genel Müdürü Sadettin Cesur, BTA olarak 11 yıl önce TAV’ın önderliğinde yiyecek, içecek faaliyetlerine 28 noktada başladıklarını, bugün ise 150 restoran ve 10 havalimanında yaklaşık bin 600 çalışanla günde 40 bin kişiye ürün ve ikram servisi yaptıklarını belirterek şunları söyledi:

  "11. kuruluş yıldönümümüzü yolcularımız ve bizleri bu günlere taşıyan personelimizle paylaşmak istedik. Sabah 07.00-09.00 saatleri arasında yaklaşık 5 bin kişiye 7 ayrı büfede kahvaltı ikramı yaptık.Yolcularımız çok şaşırdılar, kendilerini müzikli kahvaltı ile uğurladık. ”

  Kahvaltı günlerinin geleneksel hale geleceğini ifade eden Cesur, bundan böyle kuruluş yıldönümlerini yolcularla taçlandıracaklarını belirterek, bu kahvaltının maliyeti hakkında sorulan bir soruya ise, " Bizleri bu günlere taşıyan yolcularımız ve personelimiz için bunun hesabı yapılmaz " diye cevap verdi.

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde yüz çeşit üründen oluşan zengin bir kahvaltı seçeneği ile karşılaşan yolcular ise organizasyonu görünce çok şaşırdıklarını belirterek, ”Bizim için hoş bir sürpriz ve güzel bir anı oldu” diye konuştular.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı