MANİSA HABERLERİ

Yol Çizgileri Yenileniyor

IHA
30.07.2015 - 10:23Son Güncelleme :

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, TRAFİKTE SÜRÜCÜ VE YAYALARIN GÜVENLİĞİ, ULAŞIMIN DAHA SAĞLIKLI OLMASI AÇISINDAN MİMAR SİNAN BULVARI’NDA YOL ÇİZGİLERİ İLE YATAY DÜŞEY İŞARETLEMELERİNİ YENİLİYOR.

IHA

Manisa Büyükşehir Belediyesi, trafikte sürücü ve yayaların güvenliği, ulaşımın daha sağlıklı olması açısından Mimar Sinan Bulvarı’nda yol çizgileri ile yatay düşey işaretlemelerini yeniliyor. Çalışmayla yol ve sürücü güvenliğinin yanı sıra bulvarın estetik ve görüntü açısından da uygun hale geleceği belirtildi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü, Mimar Sinan Bulvarı’nda yol çizgilerini ve yatay düşey işaretlerini yeniledi. Çalışma hakkında bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz, “Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekiplerimiz, Mimar Sinan Bulvarı üzerinde Kuva-yı Milliye Anıtı’nın oradan başlayarak, Gediz Kavşağına kadar olan yol üzerindeki eskimiş yol çizgilerini yenilemekteyiz. Üzerinde bulunduğumuz bulvar üzerindeki yol çizgileri ile yatay ve düşey işaretlerimizin de yenilemesini yapıyoruz. Burada yaptığımız çalışma tamamen şehir trafiğinin güvenliğini sağlamak için. Kaybolmaya yüz tutmuş çizgileri ortaya çıkararak, estetik ve görüntü açısından da uygun bir hale getirmenin çabası içindeyiz” diye konuştu.
YENİLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDECEK
Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekiplerinin 480 kilometre yol çizgi yenilemesi yaptığını sözlerine ekleyen Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz, “Gerek Mimar Sinan Bulvarı, gerekse diğer caddelerimizde de bu tür yatay düşey çizgilerin yeniden yapılanması, levhalama, duba, kasis ve diğer çalışmalar ile ilgili yenileme çalışmalarımız devam etmektedir. Tabi bu çalışmalar kapsamında yol çizgi aracımız ve el makine araçlarımızla toplam 480 kilometre yol çizgi işlemleri yapılmıştır. Bundan sonra da yenileme çalışmalarımız devam edecektir. Merkezde ve ilçelerimizde yol çizgi ve yatay düşey işaretlemeleri tarafımızdan en iyi en etkin şekilde yapılmaya devam edilecektir” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Yol Çizgileri Yenileniyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Temmuz 2015 tarihinde saat 10 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yol Çizgileri Yenileniyor haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:30
 • Guneş
  08:15
 • Öğle
  13:17
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  17:58
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı