Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

YNWA asla yalnız yürümeyecek!

Liverpool taraftarı olan Norveçli Iversen ailesinin 5 yıl önce doğan çocuklarına YNWA (You'll Never Walk Alone) ismini verdiği ortaya çıktı.

Koray DURKAL
SON GÜNCELLEME

Bu ilginç hikaye, Norveç’te yaşayan bir aileye ait. Büyük bir Liverpool hayranı olan Iversen ailesi, kızlarına KOP tribünlerinin unutulmaz mottosu olan You'll Never Walk Alone (Asla Yalnız Yürümeyeceksin) ismini verdi. Kızlarına sloganın kısaltması olan YNWA’yı verdiklerini söyleyen anne Eirin Isabel Iversen, “eşimin tercihi Gerrard’dı ancak erkek olsaydı bu ismi verecektik. Kız olunca dedesiyle de konuştuktan sonra kendisini ikna ettim ve YNWA’da karar kıldık” diye konuştu.

Kızlarına Yee-Nwa şeklinde seslendiklerini söyleyen anne Iversen, “Mayıs ayında kızım 5 yaşına girecek ve onun için güzel bir yolculuk planlıyorum. Yaklaşık 1.600 km’lik bir yolculuk sonrası Anfield Road’da kızımın doğum gününü kutlayacağız. YNWA, tam bir Steven Gerrard hayranı ancak şimdi o kulübü terk ediyor. Bu çok üzücü çünkü kızım saatlerce onu izleyip alkışlıyor” ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler