ERZURUM HABERLERİ

Yıpranma Payı Ve Ek Ödemelerin Emekliliğe Yansıtılması Protestosu

IHA
25.02.2015 - 14:31Son Güncelleme :

YIPRANMA PAYI VE EK ÖDEMELERİN EMEKLİLİĞE YANSITILMASI PROTESTOSU

IHA

Sağlık-Sen Erzurum Şubesi üyeleri, sağlık çalışanlarının yıpranma payı ve ek ödemelerin emekliliğe yansıtılması için basın toplantısı düzenlendi.
Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği önünde biraya gelen Sağlık- Sen Erzurum Şubesi üyeleri, bütün sağlık çalışanlarının, 2015 yılı içerisinde yıpranma payına kavuşması gerektiğini söyleyerek şunları söylediler.” Bugün sağlık çalışanlarının en önemli sorunlarından başta yıpranma payı ve ek ödemelerin emekliliğe yansıtılması olmak üzere bazı konulardaki görüşlerimizi sizlerle sunmak için toplandık. Geçmişte yetkili sendika onların hayal bile edemedikleri kazanıma dönüştüren Sağlık- Sen, sağlık çalışanlarına yıpranma payı verilmesi, ek ödemelerin emekliliğe yansıtılması, lisans tamamlama ve kreş konusunda kararlı bir duruş ortaya koymuş ve mücadelesini vermiştir. Yıpranma payı konusunda ilgili bakanlık ve kurumlarımızla çalışmalarını sürdürüyor. Yıpranma payının Bakanlar kurulu ve ilgili platformlarda ele alındığını ve çalışmaların sürdüğünü, en kısa sürede bu sezon hayata geçmesi için çalışıldığını biliyor, konuyu takip ediyoruz. Bütün sağlık çalışanları, 2015 yılı içinde yıpranma payına kavuşmalıdır. Ek ödemelerin emekliliğe yansıtılmaması da sağlık çalışanlarının en önemli sorunlarından birisidir. Bu sebeple 2015 yılı bizim için; ek ödemelerin emekliliğe yansıtılmasının ve yıpranma payının hayata geçmesinin mücadele yılı olacaktır.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Yıpranma Payı Ve Ek Ödemelerin Emekliliğe Yansıtılması Protestosu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 14 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yıpranma Payı Ve Ek Ödemelerin Emekliliğe Yansıtılması Protestosu haberi güncellenecektir.

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  05:35
 • Guneş
  07:22
 • Öğle
  12:21
 • İkindi
  14:44
 • Akşam
  16:59
 • Yatsı
  18:34
Sayfa Başı