« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yine yaparım

Stoke City Menajeri, “O an öyle yapmam gerekiyordu, bu kararımın gerekçesini Tuncay’a açıklamak zorunda değilim” dedi. Milli futbolcu ise, “Hocanın bana karşı bir tavrı olmadığını düşünüyorum ama kendisiyle konuşacağım” yorumunu yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

STOKE City’nin önceki gün deplasmanda Hull City’ye 2-1 yenildiği maçta, Tuncay Şanlı’yı 81. dakikada oyuna alıp, 6 dakika sonra geri çıkaran teknik direktör Tony Pulis, bu hareketi nedeniyle herhangi bir pişmanlık ya da üzüntü duymadığını söyledi.
Tuncay’ı oyundan aldığı için kendi taraftarından bile tepki gören Pulis, “Bu hareketle ilgili bir problemim yok. Yine olsa yine yapardım. 10 kişi kalmıştık ve mecburduk. Bu Tuncay ya da benimle alakalı bir şey değil. Bu takım ile ilgili bir şey. Her zaman önce takım gelir. Bir defans oyuncusuna daha ihtiyacımız vardı. Ayrıca bu kararın nedenini Tuncay’a açıklama gibi bir zorunluluğum da yok. Tuncay’ın üzgün olduğunu biliyorum. Gururuna dokundu ve maç sonunda onu gördüğümde kızgın olduğunu biliyordum” dedi.
Tatil dönüşü görüşürüz
Tuncay Şanlı ise, Tony Pulis’in kendisine karşı bir tavrı olmadığını düşündüğünü söylemekle birlikte, takımdaki geleceği için, “Hocayla oturup konuşacağım” diyerek ince bir mesaj gönderdi. Milli futbolcu, “Oyundan alınmama çok üzüldüm, ama futbolda duygusallığın yeri yok. Ayrıca futbolun içinde böyle şeyler de var. Hocanın bana karşı bir tavrı olduğunu asla düşünmüyorum. Benim transferimi kendisi istedi. Beni, taktik nedeniyle oyundan aldığını söyledi. Tatilimin bitiminden sonra hocayla oturup konuşacağım. Ancak, Türkiye’ye geri dönmek gibi bir fikrim kesinlikle yok” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.