Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yine olmadı Şenol hocam

Bir türlü şeytanın bacağını kıramadınız.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İyi başladı Trabzonspor ama, sonunu getiremedi. Tarih tekerrür etti ve Fenerbahçe yine istediği puanı tek golle bile olsa almayı başardı, devreyi lider kapattı. Bükemediğin bileği öpeceksin, tebrikler Fenerbahçe.

Maçtan önce düşüncelerim hep çelişkili idi, soranlara bir şey söyleyemedim. Çünkü ne defansa, ne de forvete güvenim vardı. Sadece soyunma odalarında verilecek motivasyon bu maçın galibini belirleyecekti. Korktuğum başıma geldi, maalesef yine Fenerbahçe’ye puan verdik.İlk dakikalardaki Alanziho’nun pozisyonunuyan hakem daha iyi görüp bayrak kaldırmasaydı ve o pozisyon golle sonuçlansaydı beklide maçın gidişatı da değişirdi. Ama gol olmaya da bilirdi, hakeme kabahat bulmamak lazım, saniyenin binde birinde karar vermek zorundalar.

Kadir Esaspehlivan yazıyor

Bu maç yinede ilerisi için bende umut yarattı. Eski Trabzonspor’u görür gibiyim. İnşallah ilerleyen günlerde yapılacak ara transferlerle yine o coşkuyuyaşarız diye düşünüyorum. Oyun kurma ve adam adama savunmada Fenerbahçe’den daha iyi idi Trabzonspor, alan savunmalarında biraz gedikler verse de oda olacak gibi. Pas ve top koşturmalar yerinde idi. Tek eksik olan ofansif alanda şutlar ve birebir oyunlardı. Mücadele ve hırs eskisinden daha iyi. Bakalım ilerleyen günler neler gösterecek.

Şunu söyleyebilirim artık; Bir hafta sonra Fenerbahçe ile oynanacak bir maçtan Trabzonspor’un galip ayrılır. Ama O maç yok artık ve Galatasaray ile kupa maçı var. Buraya yazıyorum. Galatasaray maçında da aynı oyun sergilenirse mutlak bir galibiyet olacaktır.

Sayın Şenol Güneş’in arkasında olanlar kazanacak. Lütfen Onun arkasında olalım ve Trabzonspor’u güzel günlere taşıyalım. Bu sene olmayabilir, gelecek sene için de umutlu konuşamam ama 2011 yılı için Şenol Güneş ve Trabzonspor Türkiye’nin gururu olur. Avrupa’nın korkulu rüyası olur.

Siz sevgili Trabzonspor taraftarına sesleniyorum. Yenilmeyecek takım yoktur, Trabzonspor da umulmadık yenilgiler alacaktır. Ama istikrar çok önemli, eğer her şeye rağmen koşulsuz destek verecek olan sizler olacaksınız. Lütfen Trabzonspor’u koşulsuz destekleyin.

Her yerde her zaman.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler