Ege Haberleri

EGE

  Yine öfkeli koca yine kanlı dehşet

  Latif SANSÜR, (DHA)
  18 Ekim 2011 - 00:00Son Güncelleme : 17 Ekim 2011 - 23:12

  Türkiye’de, genellikle kendilerinden ayrılan, boşanmak isteyen kadınları öldüren erkekler haberlerine bir yenisi de Kuşadası’ndan eklendi.

  KUŞADASI’nda aynı sokakta büyüyen ve birbirlerini seven, beş yıl önce de evlenen Nurhan (24) ve Cemal (25) Çadırcı’nın bir de kızı oldu. Ancak iddiaya göre; yaklaşık 6 ay önce eşinin kendisini aldattığı iddia edilen Nurhan Çadırcı, kızını da alıp baba evine döndü. Belediyeye temizlik hizmeti veren firmada çalışan genç adam, sık sık kayınpederinin evine gidip eşini dönmeye ikna etmeye çalıştı.

  ‘Boşanmak istiyorum’ dedi

  Hep olumsuz yanıt olan Cemal Çadırcı, dün alışverişe çıkan eşini sokak ortasında durdurup yine eve dönmesini istedi. Ancak genç kadın yine kabul etmedi, boşanmak istediğini de söyledi. Çılgına dönen genç adam, yanındaki av tüfeğiyle talihsiz kadına iki kez ateş etti. Baş ve göğsünden yaralanan Nurhan Çadırcı Kuşadası Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Saçmaların alnının üstü ve akciğerini parçaladığı genç kadın Aydın Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Öfkeli koca ise polise gidip teslim oldu.

  Son mesajı ‘Canım kocam’

  Genç çiftin, talihsiz olaydan önce bir sosyal paylaşım sitesinde birbirleri için yazıya döktüğü sözcükler, aşklarını gözler önüne serdi. Cemal Çadırcı, eşinin fotoğraflarına, “Sen benim nefesimsin. Açmayan bir güldün kokladığımda” diye yorum yaparken, Nurhan Çadırcı’nın da eşine en son geçen 19 Şubat’ta, “Canım kocacım. Seni çok seviyorum” yazdığı görüldü. Yaşadığı pişmanlığı da aynı sayfada dile getiren genç adamın, “Asla yerine kimse gelemez. Seni benden kimse alamaz canım karıcım, geç olmadan dön. Çok pişmanım bu anlatılmaz yaşanır, tek isteğim eşimin beni affetmesi” yazdığı görüldü.

   


   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı