Gündem Haberleri

  Yine o vali, yine yardım

  Hakan KABAHASANOĞLU/GİRESUN, (DHA)
  22.02.2011 - 09:10 | Son Güncelleme:

  Vali Mustafa Yaman, Tunceli Valiliği’ni yürüttüğü dönemde 29 Mart yerel seçimleri öncesinde vatandaşlara beyaz eşya dağıtmasıyla gündeme gelmişti. Yaman şimdi Giresun Valisi. Ve şimdi de Giresun Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği, yardıma muhtaç vatandaşlara soba ve kömür yardımı yaptı.

  Giresun Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği, yardıma muhtaç vatandaşlara soba ve kömür yardımı yaptı.

  Giresun Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere 5 ton kömür dağıtıldı. Dar gelirli 50 vatandaşa kömür dağıtılırken, sobalar ise polisler tarafından 5 ailenin evlerine götürüldü.

  /images/100/0x0/55eb047af018fbb8f8a59949Giresun Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, Toplum Destekli Polis Merkezi’nin suçu önleyici hizmetler konusunda büyük aşama kaydettiğini ve vatandaşlara her konuda yardım etmeyi sürdüreceğini söyledi.

  TUNCELİ'DE DE YARDIM DAĞITMIŞTI

  Giresun Valisi Mustafa Yaman, Tunceli Valiliği’ni yürüttüğü dönemde 29 Mart yerel seçimleri öncesinde Valilik imkanlarını kullanarak vatandaşlara beyaz eşya dağıtmasıyla gündeme gelmişti. Vali Yaman, Valilik imkanlarını bir siyasi partinin seçim propagandasına yardım etmek için kullandığı gerekçesiyle 7 ay hapis ve memuriyetten men cezası almış ancak cezası ertelenmişti. Yaman daha sonra Giresun Valiliği’ne atanmıştı.

  TUNCELİ'DE DAĞITTIĞI BEYAZ EŞYALAR SPOR SALONUNA SIĞMAMIŞTI / Foto Galeri

  TUNCELİ'DE MAKİNELER BÖYLE DAĞITILMIŞTI / Foto Galeri

  Beyaz eşya yardımı için 7,5 ay hapis cezası almıştı   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı