Gündem Haberleri

  Yine Kazım Kazım yine olay

  Uğur ALAATTİNOĞLU / İSTANBUL (DHA)
  16.12.2009 - 12:42 | Son Güncelleme:

  Etiler'de bir restoranda babası Rodney Richard ve bir bayan ile yemek yiyen Fenerbahçeli futbolcu Colin Kazım'ı görüntülemek isteyen gazeteciler baba Richard'ın tepkisi ile karşılaştı.

  İddiaya göre masadan kalkan baba Richard, kendilerini görüntülemeye çalışan TRT muhabirinin üzerine yürüdü. Araya gireyenlere rağmen Rodney Richard, muhabire hakeret etmeye başladı. Gazetecilerin şikayeti üzerine restorana gelen polis, ifadelerin ardından Colin Kazım ve yanındaki arkadaşının restorandan ayrılmasına izin verirken, baba Rodney Richard'ı ifadesi alınmak üzere Levent Polis Merkezi'ne götürdü. Baba Richard ifadesinin alınmasının ardından polis merkezinden ayrıldı.

  Richard'ın avukatı Murat Arıkan, müvekkilinin gazetecinin şikayeti üzerine ifade vermek üzere karakola geldiğini söyleyerek, "Müvekkilim hakeret ettiği iddiası ile ifadesi alınmak üzere buraya getirildi. Böyle bir şey olmadı. Kendisi hakaret etmemiştir, kabul etmiyoruz bunu zaten serbest bırakılmıştır" dedi.

  Gazetecilerin Colin Kazım, babası ve yanlarındaki bayanın restoranda bulunma nedenini sorması üzerine ise Arıkan, "Doğum günü için oradaydılar. Daha fazla bilgi veremiyorum" dedi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı