« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yine Emenike yine olay!

Başakşehir maçında yedek soyundurulan Fenerbahçeli Emenike, üç futbolcu değişikliği yapılmasına rağmen oyuna alınmayınca isyan etti. Nijeryalı futbolcu, kulübede hışımla kalkıp eldivenlerini fırlattı ve soyunma odasına gitti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe'nin Nijeryalı futbolcusu Emmanuel Emenike, Başakşehir maçında da ortalığı karıştırdı. Daha önce birçok maçta teknik direktörleri ve takım arkadaşlarıyla sorun yaşayan Emenike, bu kez yedek kulübesini birbirine kattı.

Yine Emenike yine olay Fenerbahçe 2 - 0 İstanbul Başakşehir


Teknik direktör İsmail Kartal tarafından yedek soyundurulan Emenike, oyuna alınmayınca isyan etti. Kartal, Nijeryalı oyuncunun yerine Selçuk Şahin, Mehmet Topuz ve Diego'yu oyuna aldı.

Yine Emenike yine olay EMRE İLE TARTIŞAN EMENIKE, TARAFTARA DA İSYAN ETTİ

Umutla oyuna girmeyi bekleyen Emenike, 83. dakikada Emre Belözoğlu'nun yerine Diego'nun girmesiyle oyuna dahil olma şansını yitirince çok sinirlendi. Hışımla yedek kulübesinden kalkan Nijeryalı futbolcu, eldivenlerini yere fırlatarak soyunma odasına gitti.

Yine Emenike yine olay

Emenike, oyuna giremeyeceğini anlayınca çok sinirlendi ve bir anda yüzünün şekli değişti.

Yine Emenike yine olay

Emenike, hocası İsmail Kartal'ın şaşkın bakışları arasında eldivenini fırlatıp soyunma odasına gitti.

Teknik direktör İsmail Kartal, Emenike'nin maç henüz tamamlanmadan soyunma odasına gidişiyle ilgili olarak, konsantrasyonunu maça verdiği için yedek kulübesinde Nijeryalı oyuncunun tepkisini görmediğini söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler