"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

Yine barıştılar

Daha önce bir kez ayrılıp barışan Fatih Aksoy ile Aysun Kayacı’nın ilişkisinde ikinci kriz de atlatıldı.

Kısa süre önce ilişkilerini noktalama kararı alan çiftin barışması fazla zaman almadı. Sevgililer Günü romantizminin etkili olduğu barış sonrasında, çift önceki akşam Bebek’teki bir İtalyan restoranında yemek yedi.

İşte Demet’in söz yüzüğü

Demet Akalın, sevgilisi Oğuz Kayhan’la evlilik yolunda ilk adımı attı. Ünlü şarkıcı ile işletmeci sevgilisi, geçtiğimiz hafta aile arasında sade bir törenle söz yüzüklerini taktı. Bu yaz içinde düğün yapmayı planlayan Akalın ile Kayhan, önceki akşam bir davette katıldı. Demet Akalın, her fırsatta söz yüzüğünü göstererek mutluluğunu arkadaşlarıyla paylaşıyordu.

Aileden biri

Uğur Uludağ’ın yönettiği, Murat Akkoyunlu, Hakan Bilgin, Celal Belgil, Doğa Rutkay ve Ebru Ayyıldız’ın rol aldığı "27 Numara’ adlı oyun, önceki akşam Türker İnanoğlu Maslak Show Center’da sahnelendi. Oyunu bir kız arkadaşıyla izleyen Özcan Deniz, "Yanlış yazılmasın, ailemden biri" dedi.

Balayı Karayipler’de

Osman Yağmurdereli’nin sahibi olduğu Yağmur Ajans’a bağlı oyunculardan Derya Aslan ile işadamı Ragıp Dönmez, önceki akşam Swissotel’de gerçekleşen düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi. Aslan’ın nikah şahitliğini Yağmurdereli yaptı. Yeni evli çift balayı için Karayipler’e gideceklerini söyledi.

"Arkadaşız" diyorlardı

Star’da yayınlanan "İkisi Bir Arada" programının sunucuları Muazzez Ersoy ile İzzet Yıldızhan’ın gizli saklı bir aşk yaşadıkları iddia ediliyor, Ersoy ise bu iddialara her seferinde "Sadece arkadaşız, sevgili değil" diye karşılık veriyordu. İkili, Bülent Ersoy’un programını izlemek üzere önceki gece Günay’a el ele geldi. İçeride de şarkılara birbirlerinin gözlerinin içine bakarak eşlik etmeleri kimsenin dikkatinden kaçmadı.

Programı uzatıldı

Şişli Günay Restaurant’daki programı iki hafta daha uzatılan Bülent Ersoy, önceki akşam aynı mekanda sevenleriyle buluştu. Programının ilk bölümünde yine transparan siyah kıyafetini giyen Ersoy’u izleyenler arasında Semra Özal, Bilge-Yılmaz Soyak, Türker İnanoğlu-Gülşen Bubikoğlu, Oya Aydoğan ve Osman Yağmurdereli de vardı. İkinci bölümde yeşil renkli tuvaletiyle sahneye çıkan Bülent Ersoy, önümüzdeki hafta buradaki programını noktalayacak. Ondan sonra mekanda çıkacak olan isimse Sibel Can...
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI