Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Yılmaz'ın ratingi generalleri geçti

  Hürriyet Haber
  05 Nisan 1998 - 00:00Son Güncelleme : 05 Nisan 1998 - 00:01

  Levent Kırca'nın sessiz Başbakan Mesut Yılmaz tiplemesi, rating ve izlenme oranlarında Orgeneral Karadayı ve Orgeneral Çevik Bir tiplemelerini geride bıraktı. Bir, Kırca'yı tebrik etti.

  KANAL D'de yayımlanan, Levent Kırca ve ekibi tarafından ekranseverlerin en beğendikleri favori programların başında gelen ‘‘Olacak O Kadar’’ programı yine ençok izlenen programlar arasına girdi. Ancak daha önce daha önceki hafta yayınlanan Levent Kırca'nın Başbakan Mesut Yılmaz tiplemesi, önceki gece canlandırdığı Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Genelkurmay Başkanı Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı ve Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Çevik Bir tiplemelerini geride bıraktı. Bugüne kadar sayısız tiplemeyle izleyicilerle buluşan Levent Kırca, general tiplemeleriyle bir ilke daha imza attı. ‘‘Olacak O Kadar’’ programının bu bölümü, 12.5 rating ve 25.7 izlenme oranıyla, ‘‘Çarkıfelek’’ ve ‘‘Babaevi’’nin ardından günün üçüncü programı oldu. Levent Kırca'nın canlandırdığı Başbakan Mesut Yılmaz'ın sessiz film tiplemesi ise bir önceki hafta 17.2 rating ve 34.6 izlenme oranıyla ‘‘Çarkıfelek’’in ardından ikinci olmuştu. Böylece Yılmaz tiplemesi Orgeneral Karadayı ve Orgeneral Bir tiplemelerini geride bıraktı.

  ÇEVİK BİR TEBRİK ETTİ

  Bu arada, Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Çevik Bir, Levent Kırca'yı arayarak programı seyrettiğini ve çok beğendiğini söyledi. Genelkurmay Başkanı İsmail Hakkı Karadayı'nın da tebriklerini ileten Orgeneral Bir, Kırca'nın başarılarının devamını diledi. Kırca, aldığı teşekkür ve tebriğin, kendisini çok mutlu ettiğini belirterek, bunun askerimizin ne kadar çağdaş ve mizaha ne kadar sıcak baktığının göstergesi olduğunu söyledi.


  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı