Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yılmaz'ı kızdırdılar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Kulübü Başkanı M.Ali Yılmaz'ın, ‘‘Futbolculara yapılacak ödeme için kulübe borç verin’’ talebine yöneticiler sessiz kaldı. Sinirlenen Yılmaz önceki günkü toplantıya katılmadı...

<ı>Restini çekti

Bordo mavili takımda bir çok yöneticinin, Başkan Mehmet Ali Yılmaz'ın, ‘‘Futbolculara yapılacak ödeme için kulübe borç verin’’ talebi karşısında sessiz kalması soğukluğa neden oldu. Başkan M.Ali Yılmaz, önceki akşam yapılan toplantıya katılmayarak, rest çekti.

<ı>Veretennikov olmuyor

Yılmaz'ın, ‘‘Prensip anlaşmasına vardık’’ dediği Volvograt'ın golcüsü Veretennikov'un transferi Rus kulübünün fiyatını artırması üzerine askıya alındı. Volvograt yönetiminin, Trabzonspor'a 250 bin dolara kiralık olarak vereceklerini söyledikten sonra fiyatı 1 milyon dolara çıkarmaları Yılmaz'ı kızdırdı.

<ı>Sakatlar oynamıyor

Yönetim Kurulu'nda Ahmet Kul'un, ‘‘Milosevski'yi Türk yapalım’’ önerisi kabul edildi. Öte yandan sakat futbolcular Ünal, Kalitvintsev ve Vugrinec dün sabah düz koşu yaptı. Doktor İhsan Alioğlu, bu oyuncuların düz koşulara başlamalarına rağmen G.Antep maçında oynamalarının zor olduğunu söyledi.
Bunları da Beğenebilirsiniz