Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yılmaz'dan U dönüşü

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

<ı>Başkan'dan Teknik Direktör Giray Bulak'a gözdağı

Trabzonspor Başkanı, ‘‘Takım küme de düşşe, Bulak görevine devam edecek’’ demişti. Ancak M.Ali Yılmaz, bir tv programında ‘‘Kendi ömrünü kendisi belirleyecek. Geleceğe ipotek konmaz’’ diyerek dikkat çekti.

Trabzonspor Başkanı Mehmet Ali Yılmaz , G.Saray maçından önce teknik direktör Giray Bulak'la ilgili değerlendirmesinde, 'Takım küme düşse de, Bulak görevine devam edecek' diye konuştu. Başkan Yılmaz, maçtan sonra katıldığı bir TV'nin canlı yayınında ise, 'Giray Bulak temelinde iyi bir insan. Ama tecrübesiz, agresif yanları çok bir antrenörümüz var. Kendisini çok uyardım. Fakat kendine özgü bir karakteri var.

TELEFONLA UYARACAĞIM

Galatasaray maçında da kenarda yine agresif davranışlar sergiledi. Bir telefon alacağım ve onu sahada uyaracağım' dedi. Başkan Yılmaz, daha sonra şu görüşleri savundu: 'Kulübün dışında bulunan insanlar ona tepki gösterirken, bizim de aynı tavrı sergilememiz doğru olmaz. Onun yanında olduğumuzu göstermeliyiz. Bu işin zor yanı da bu.

ÇOK ÇALIŞACAK

Bu takımın başında ne kadar kalacağını, kendisi tayin edecek. İpotek geleceğe konmaz, bugüne konur. Fırsatları iyi değerlendirecek, yeteneklerini ortaya koyacak, çalışacak, mücadele edecek. Kendi ömrünü de kendi belirleyecek.' Kulüp Başkanı Yılmaz, programda Türkiye'de 4 büyük kulüp arasında yerli teknik adama da en çok kendilerinin şans verdiklerini bildirdi.

SERGEN START ALDI

Trabzonspor, Erzurumspor maçının hazırlıklarına başladı. Bordo mavililer, 2 grup halinde çalıştı. Almanya'da ameliyat olduktan sonra Trabzon'a dönen Sergen Yalçın, çalışmalarına başladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz