« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yılmaz'dan gözdağı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bordo mavili kulüpte disiplinin her şeyden önemli olduğunu vurgulayan Başkan M.Ali Yılmaz, ‘‘Ben dahil hiç kimse Trabzon'un üzerinde değildir. Fatih'e son uyarıyı yaptık. Bir yanlış daha yaparsa göndeririz’’ dedi.

Fatih'e son uyarı

Trabzonspor Başkanı M.Ali Yılmaz, bordo mavili kulüpte disiplin konusunda taviz vermeyeceklerini, disiplinsiz davranışlar içerisinde olanların da gözyaşlarına bakmayacaklarını söyledi. İdmanda antrenörlerle ve takım arkadaşları ile tartışan Fatih'e sert çıkan Yılmaz, ‘‘Bu ona son uyarımız. Bir daha tekrarlarsa cezasına katlanır’’ dedi.

Para cezası

Yılmaz, herkesin Trabzonspor'daki iç huzuru korumak zorunda olduğunu vurgulayarak, ‘‘Ben dahil, hiç kimse Trabzonspor'un üzerinde değildir. Kulübümüzde sorun yaratacak her unsuru temizlerim. Fatih konusunda gerekli para cezası uygulanacaktır. Herkes ayağını denk alsın. Sevmesini de, kızmasını da biliriz’’ diye konuştu.

Kamuoyu kararı

Fatih ile ilgili huzursuzluğun devam etmesi halinde, kamuoyunun nabzına bakacaklarını ifade eden Başkan Yılmaz, ‘‘Gitmesi istenirse, göndeririz’’ dedi. Yılmaz, Altay'ın bu futbolcuyu istediğini de belirterek, ‘‘Bize takas önerisinde bulundular. Ancak, Fatih'e karşılık Altay'dan alacak futbolcunun olmadığını kendilerine bildirdik’’ yorumunu yaptı.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz