Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yılmaz Vural'a Azerbaycan kancası

Teknik direktör Berti Vogts ile yolları ayırmaya hazırlanan Azerbaycan Milli Futbol Takımı, Yılmaz Vural’ı gözüne kestirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Tecrübeli teknik adam pazar günü Azeri Milli Takımı’nın başına geçmek için Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüşmeye gidecek. Türkiye’de bugüne kadar 23 takım çalıştıran başarılı teknik direktörün de Azerbaycan’dan gelen teklife sıcak baktığı ve teklifi kabul etmesinin beklendiği belirtildi.

“HABERDAR DEĞİLİM”

HÜRRİYET DÜNYASI’na konuşan Yılmaz Vural da Azerbaycan’a davet edildiğini doğruladı ancak herhangi bir tekliften haberdar olmadığını söyledi. Haydar Aliyev’in ölümünün 20’inci yıldönümü ve Ekim’de Azerbaycan’da yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında yapılan etkinlikler çerçevesinde Azerbaycan’a gideceğini belirten Vural, aynı zamanda Azeri bir milletvekilinin davetiyle de bir açılışa katılacağını ifade etti. Azeri milletvekilinin girişimiyle Azerbaycan Futbol Federasyonu Başkanı ile de görüşeceğini belirten Vural, “Ne amaçla çağırıldığımı bilmiyorum. Böyle bir teklif için hazırlık olup olmadığından haberdar değilim” dedi.
Azerbaycan, 2014 Dünya Kupası Elemeleri F Grubu’nda oynadığı sekiz maçta topladığı beş puanla son sırada yer alıyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler