« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yılmaz Vural yeniçeri kurbanı!

Osmanlıspor Teknik Direktörlüğü görevinden kısa süre içinde istifa eden Yılmaz Vural'ın, takımdaki bazı tecrübeli futbolcular tarafından istenmediği için görevi bırakmak zorunda kaldığı iddia edildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

PTT 1. Lig'de mücadele eden Osmanlıspor, teknik direktörü Osman Özköylü ile yollarını ayırdıktan sonra Yılmaz Vural'la anlaşmıştı.

Ancak Türkiye'nin en tecrübeli hocalarından biri olan Vural, iki maç sonunda pes etti. Oynanan iki maçta alınan skorlar kötüydü. Osmanlı, Adana Demirspor'a deplasmanda yenilmiş, Antalya'ya da 2-0 öne geçmesine rağmen puan vermişti. Fakat olayın perde arkasının daha farklı olduğu ortaya çıktı.

Yılmaz Vural yeniçeri kurbanı YILMAZ VURAL'IN 24. TAKIMI OSMANLISPORVural'ın, takım içinde ağırlığı olan bazı futbolculara kurban gittiği öğrenildi. Eski hocaları Özköylü'ye yakınlığı ile bilinen tecrübeli isimlerin Vural'ı istemedikleri ve büyük sıkıntıların yaşandığı belirtildi. Yönetimin de hem bu huzursuzlukları hem de kötü skorları gözönünde bulundurup Vural'ın ayrılma istediğine karşı çıkmadığı kaydedildi.

Yılmaz Vural, geçen sezon Mehmet Yıldız ve Ahmet Şahin'in forma giydiği Mersin İdmanyurdu'ndan da olaylı biçimde gönderilmişti. (AMK)

Yılmaz Vural yeniçeri kurbanı YILMAZ VURAL İSTİFA ETTİ

Bu arada Yılmaz Vural'ın Osmanlıspor'dan istifa etmesinin ardından sosyal medyada bu konuya ilişkin yüzlerce mesaj ve caps yayımlandı. İşte onlardan bazıları:

Yılmaz Vural yeniçeri kurbanı

Yılmaz Vural yeniçeri kurbanı

Yılmaz Vural yeniçeri kurbanı

Yılmaz Vural yeniçeri kurbanı


Bunları da Beğenebilirsiniz