« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yılmaz Vural ile hata yaptık

Spor Toto Süper Lig'den düşen Kasımpaşa'da Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal, teknik direktör Yılmaz Vural'ın isteğine uyup, sezon başında Koray Avcı, Ali Güneş, Murat Erdoğan, Emre Toraman ve Cenk İşler'i takımdan göndermelerinin hata olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Mehmet Süha Sidal, yaptığı açıklamada, sezon başında takımın önemli oyuncularını Yılmaz Vural'ın isteği doğrultusunda gönderdiklerini hatırlattı. Bu kararla takımda dengelerin bozulduğunu vurgulayan Sidal, “İlk ve en büyük hatamızı sezon başında, Yılmaz Vural hocamızın aldığı karara karşı çıkmamakla yaptık. 5 oyuncumuzu kadro dışı bırakmasaydık ben inanıyorum ki ligde kalırdık” dedi.

Sidal, özellikle takımın ikinci yarıda iyi mücadele ettiğini belirterek, “Ancak yaptığımız mücadele yetersiz kaldı” diye konuştu.

Sezonun son maçında Eskişehirspor 4-0 mağlup oldukları karşılaşmada da sezonun en kötü futbolunu oynadıklarını bildiren Sidal, “Çok kötü bir finiş yaptık. Ben yıllardır buradayım, böyle kötü bir futbol oynadığımızı hatırlamıyorum” ifadesini kullandı.

Sidal, gelecek sezon için takımın büyük ölçüde koruyacaklarını söyledi. Sidal, “Eksik mevkilerimizi de biliyoruz. 2-3 oyuncuyu kadromuza katıp gelecek yıl Bank Asya 1. Lig şampiyonluğuna aday bir kadro kuracağız” dedi.
Diğer yandan lacivert-beyazlı ekibin yeni sezon hazırlıklarına 25 Haziran'da başlayacağı öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz