« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yılmaz Taşkın: Benim Passolig kartım yok!

Trabzon'da pazar günü oynanan Trabzonspor-Fenerbahçe maçında sahaya atlayıp hakeme saldıran 17 yaşındaki O.M.'nin dayısı Yılmaz Taşkın, "Stada benim passolig kartımla girdiği söyleniyor. Benim passolig kartım yok" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde dün basın toplantısı düzenleyen ve Trabzonspor-Fenerbahçe maçı ile ilgili gelişmeler konusunda açıklamalarda bulunan Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, hakeme saldıran taraftar O.M.' nin stada, dayısı Yılmaz Taşkın'a ait Passolig kartı ile giriş yaptığını tespit ettiklerini söylemiş ve bu konuda yasal işlem başlatıldığını anlatmıştı.

Bu açıklamaya tepki gösteren Yılmaz Taşkın, kendisinin Passolig kartı olmadığını ileri sürdü. Kendisine kumpas kurulduğunu iddia eden Yılmaz Taşkın, "Benim Passolig kartım yok. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduğuma emin olduğum kadar, kartım olmadığına da eminim. 2011'den bu yana zaten maçlara gitmiyorum. Bu bir kumpastır" dedi.Bu arada, çıkartıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan O.M' nin geçen yıl ocak ayında internette paylaştığı bir miktar para fotoğrafıyla ilgili olarak da soruşturma başlatıldığı öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz