Gündem Haberleri

  Yılmaz Erdoğan serçe parmağına kına yaktı

  A.A.
  09.08.2006 - 17:41 | Son Güncelleme:

  İzmir Çeşme'de bu akşam evlenecek olan sanatçı Yılmaz Erdoğan, nikah öncesi gazetecilere açıklamalar yaptı.

  Tiyatrocu, yazar ve yönetmen Yılmaz Erdoğan, bu akşam İzmir'in çeşme ilçesinde Belçim Bilgin ile evlenecek. Erdoğan'ın nikah öncesi sağ serçe parmağına yaktırdığı kına dikkat çekti.

  Erdoğan, Çeşme'de nikah öncesinde Çeşme Cetaş Evleri'ndeki evininin önünde basın mensuplarıyla bir araya geldi.
  Düğün öncesi çıkan haberlerin çoğunun “gereksiz, çirkin, ahlaksız” olduğunu savunan Erdoğan, kendilerini çok üzdüğünü söyledi. Belçim Bilgin'i üç yıldır tanıdığını belirten Erdoğan, şöyle konuştu:

  “Kendisi Fransa'da eğitimini tamamladı geldi. Ben anlatmayınca da herkes bir şeyler uyduruyor. Herkesin bu mutluluğuma saygı göstermesini istiyorum. Haberin merkezi, Bilgin'in kimin torunu olduğu değil evleniyor olmak. 10 yıl aradan sonra nikah masasına oturuyorum. Kızım Berfin'in haberi var ve kendisi zaten burada. Gizli evlenmiyorum.”/images/100/0x0/55ea9375f018fbb8f888fe54
  Nikah törenine çok yakın 30 dostunun katılacağını anlatan Erdoğan, ”davul çalacak tadım yok. Sadelikle ilgili bir şey. Çok yakın 30 dostum var. Düğün değil nikah yapıyoruz. Bütün basından dikkatli ve özenli haberler bekliyorum. Bizim tarafımızdan doğrulatılmayan haberlerin, pervasızca yazılmasını doğru bulmuyorum. Özen ve sevgi istiyoruz. Herhangi bir mutluluğa gölge düşürmek kimseye bir şey kazandırmaz” diye konuştu.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı