Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yılmaz düğmeye bastı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, ‘‘Bizim için transfer resmen başlamıştır. Önümüzdeki yıl yenilmez bir armada yaratacağız’’ dedi. Bordo mavililerde teknik direktör arayışı sürüyor.

Yönetim işbaşında

Şampiyonluk yarışına havlu atan Trabzon, önümüzdeki sezon kuracağı kadro için transfer çalışmalarına resmen başladı. Başkan Mehmet Ali Yılmaz,‘‘Trabzon'a yakışır bir ekip için iç ve dış transferde tüm yönetim kurulu üyeleri seferber olacak’’ dedi.

Daum gelemiyor

Teknik Direktör konusunda arayışlarını sürdüren bordo mavililerde Beşiktaş'ın eski çalıştırıcısı Christoph Daum konusundaki çalışmalar sona erdi. Daum'un Bayer Leverkusen'le 1 yıl sözleşmesinin yanında ülkesinin milli takımını çalıştırma ihtimali, bordo mavili takımı yeni arayışlara yöneltti.

Sümer'den farklı tavır

Trabzonspor Yönetim Kurulu üyelerinin büyük çoğunluğu yabancı teknik adamdan yana tavır koyarak bu yönde arayışlarını sürdürürken Genel Menajer Özkan Sümer, ‘‘Ancak son çare yabancı antrenördür’’ yorumunu yaptı. Sümer'in halen Erzurumspor'u çalıştıran Sadi Tekelioğlu'na teklif yaptığı öğrenildi.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler