« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yılmaz bombaladı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor'da kongre vakti yaklaşırken, Başkan Mehmet Ali Yılmaz, adaylığını açıklayan Özkan Sümer'i eleştiri yağmuruna tuttu. Yılmaz, ‘‘Özkan Sümer'e inanmıyorum. Çünkü o macera peşinde’’ dedi.

MACERACI SÜMER

Trabzonspor Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, yaklayan kongre öncesi, dana önce adaylığını açıklayan bordo mavili ekibin eski teknik direktörlerinden Özkan Sümer'i maceracı olmakla suçladı. Başkan Yılmaz, ‘‘İnandığım insanlar, Trabzonspor'da göreve gelirse sevinirim. Ama Özkan Sümer'e inanmıyorum. Çünkü o macera peşinde koşuyor’’ şeklinde konuştu.

4 AYDA MI DEĞİŞTİ

Başkan Mehmet Ali Yılmaz, Sümer'in, ‘‘Kulüp enkaz halinde’’ şeklindeki sözlerini de hatırlatırken, ‘‘Daha dört ay önce bu kulüpte çalışıyordu. O zaman bu gerçeği göremedi de, Mobellaspor'u çalıştırırken mi farkına vardı? Özkan Sümer, bu enkazı ortadan kaldıracak bir yönetim kuracak mı ? Mali kaynakları nelerdir ? Bu soruları yanıtlamak zorundadır’’ dedi.

DİLERİM KAÇMAZLAR

Başkan Yılmaz sözlerini şöyle tamamladı: ‘‘Özkan Sümer ve arkadaşları yoğun bir çalışma temposu içinde görülüyorlar. Ama daha önce de deneyimlerimiz var. Bir çok aday gelip, son günde adaylıktan çekilmiştir. Şimdi de aynı şeyden korkuyorum. Dilerim kaçmazlar. Son anda çıkıp, ‘‘aday değiliz’’ demezler. Derlerse sorun o zaman olur’’


Bunları da Beğenebilirsiniz