« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yılmaz beklemede

Adnan SUNGUR / TRABZON
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Başkanı, Vural'ın görevinin başında olduğunu belirtirken, ‘‘Şu anda düşündüğümüz bir operasyon yok. Lige verilen aradan sonra da takımda düzelme olmazsa önlemler alabiliriz’’ dedi...

Görevinin başında

Trabzonspor Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Vural'ın görevinin başında olduğunu söyledi. Başkan Yılmaz, ‘‘Teknik kadroyla ilgili şu anda düşündüğümüz bir operasyon yoktur. Yılmaz Vural görevinin başındadır ve son vermeyi düşünmüyoruz. İstifa etmesi halinde ise ‘gitme' demeyiz’’ dedi.

Devre arasına kadar

Özkan Sümer’in Genel Menejerliğe gelişiyle teknik kadronun gitmesi arasında hiçbir ilişki bulunmadığını da ifade eden Yılmaz, ‘‘Takım iyi futbol oynamıyor. F.Bahçe, Kocaeli ve Dundee maçları dışında döküldük. Lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendireceğiz. Bu aradan sonra takımda hala bir düzelme yoksa çeşitli önlemler düşünebiliriz’’ diye konuştu.

Rada kalacak

Başkan Yılmaz, yabancı futbolcular için de Misse Misse ve Vugrineç'in istenileni veremediğini ve gönderilebileceklerini söyledi. Yönetimin yarın akşam olağanüstü toplanacağını da açıklayan Yılmaz, ''Bu toplantıya Özkan Sümer'i de çağıracağız. Gerekirse Yılmaz Vural'ın da katılmasını isteyeceğiz.'' dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler