İZMİR HABERLERİ

Yıllara meydan okuyorlar

DHA
31.03.2017 - 10:25Son Güncelleme :

İZMİR Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaş Alma Merkezi'nin üyeleri, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde (AASSM) el sanatları sergisi açtı, 'Umut Korosu' konseri, mini defile ve salsa gösterisi ile izleyenlere parmak ısırttı.

DHA

Büyükşehir Belediyesi'nin örnek projelerinden 'Sağlıklı Yaş Alma Merkezi', farklı ve renkli etkinliğe imza attı. Merkez bünyesindeki üyelerin oluşturduğu ve 'Umut Korosu' adını verdiği müzik topluluğu, Şef Betül Er yönetiminde sahne aldı. Koro, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen Türk sanat müziği konseriyle izleyicilere keyifli bir gece yaşattı.

Sağlıklı Yaş Alma Merkezi - Alzheimer ve Demans Hastaları ve Aileleri için Buluşma ve Danışma Merkezi çatısı altında salsa eğitimi de alan üyeler, sergiledikleri dans gösterisiyle izleyenlerden büyük alkış aldı. Kendi yaptıkları el sanatlarını üstlerinde taşıyarak mini bir defileye de imza atan Merkez üyeleri, profesyonelce tavırlarıyla mankenleri aratmadı. Davetliler gecenin sonunda el sanatları ve resim sergisini gezerek el emeği göz nuru eserleri ilgiyle inceledi.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Yıllara meydan okuyorlar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 10 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yıllara meydan okuyorlar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı