« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıllar sonra gelen itiraf

Dört yıl aradan sonra yazdığı, yönettiği ve başrolünü üstlendiği, BKM Film yapımı Neşeli Hayat ile taraflı tarafsız herkesten tam not alan ve Türkiye’nin gündemine oturan Yılmaz Erdoğan yıllar sonra bir itirafta bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Neşeli Hayat filminin fragmanı / Video

 

Neşeli Hayat’ın film afişleri / Foto Galeri

 

BKM mutfak ekibinin en güzel kareleri / Foto Galeri

 

 Lajos Egri’nin Piyes Yazma Sanatı’nın kendisi için çok öğretici olduğunu söyleyen Yılmaz Erdoğan “Ta yolun başındayken bin sahafta görmüştüm. Galiba çalmıştım. Pişman değilim. Çünkü hiç param yoktu. Bir gün gideyim de o kitabın parasını ödeyeyim” dedi.

 

 İBRAHİMLER, YILMAZ ERDOĞAN'I TANIMADI

 

Noel Baba kılığında bir oyuncakçıda işe giren borç batağındaki Rıza’nın umut dolu öyküsüyle sinemaseverleri hem güldüren hem hüzünlendiren Yılmaz Erdoğan, Neşeli Hayat'ın çekimlerinde başından geçen iki komik anasını anlattı.

 

Erdoğan, Beşiktaş İnönü Stadı'nda terlik kostümü ile Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Üzülmez'e, İstinye Park'ta ise noel baba kostümü ile eski basketbolcu İbrahim Kutluay'a selam verdiğini ama ünlü sporcuların kendisini tanımadığını ve es geçtiğini söyledi.

 

Duruma çok bozulduğunu açıklayan Yılmaz Erdoğan “Kostümleri çıkartıp ‘İbo benim oğlum’ diyerek kendimi tanıtmak zorunda kaldım” dedi.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz