« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yılın transferinde gece yarısı şakası

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yıldırım:

<ı>Alo... Seni Real’e satmıyorum Baliç

Baliç:

<ı>Yapma be Başkan Ver, bitsin artık bu iş

Baliç'in önceki gece yarısı yaşanan transfer trafiğinde bir hayli heyecanlı dakikalar yaşattı. Cenevre'de İspanyol Kulübü'nün başkanı Lorenzo Sanz ile biraraya gelen Başkan Aziz Yıldırım transfer pazarlığı bitmek üzereyken kampı aradı. Telefondaki Yavuz Ağırgöl'den Baliç'i istedi. Yıldırım'ın ilk sözleri ‘‘Baliç seni vermiyorum’’ oldu. Bu esprili sözlere karşılık Baliç adeta yalvarırcasına, ‘‘Ver be başkanım’’ dedi.

Başkan da bu sözler üzerine Baliç'e ‘‘Peki verdim’’ diyerek cevabını verdi. Bu haber kampta bomba etkisi yarattı. Çocuklar gibi sevinen Baliç, kamp müdürü Yavuz Ağırgöl ile sokağa çıkarak uzun süre dolaştı. Heyecandan sabaha kadar uyumayan yıldız futbolcu yeni bir serüvenin başladığını bunun için tatil yapmayacağını, 22 Temmuz'daki Real Madrid'in sezon başı kampına hazır olarak gideceğini söyledi. Baliç ilk işinin İspanyolca öğrenmek olduğunu da söyledi.

Başkan, Baliç’i daha fazla üzmedi. R.Madrid ile anlaşmış ona şaka yapmak istemişti. ‘Peki, peki verdim’ diyerek onu rahatlattı.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz