« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yılın transfer bombası patlıyor! Klopp, Liverpool'a her an imza atabilir

Krizdeki Borussia Dortmund'u Avrupa'nın devleri arasına sokan Jürgen Klopp, Liverpool'a çok yakın. İngiliz basınına göre, Alman teknik direktör bugün İngiliz ekibinin yöneticileriyle son kez görüşüp 3 yıllık sözleşme imzalayacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Liverpool, Jurgen Klopp ile yürüttüğü görüşmelerde önemli mesafe katetti. Alman teknik adam, temsilcileriyle yapılan pazarlıkların ardından son kararını vermek için Liverpool’lu yetkililerle biraraya gelecek. Klopp'un, yüz yüze yapılacak son görüşmede bir pürüz çıkmaması halinde 3 yıllık sözleşme teklifini kabul etmesi bekleniyor.

İngiliz basınına göre 48 yaşındaki teknik adam, yardımcılarını da yanında getirecek. Liverpool'un çok tartışılan transfer komitesi ile lağvedilmeyecek.

Rodgers döneminde transferler için yaklaşık 300 milyon sterlin harcayan komitenin, Klopp ile işbirliği içinde görevine devam etmesi bekleniyor.

Yılın transfer bombası patlıyor Klopp, Liverpoola her an imza atabilir

BECKENBAUER: KLOPP KONUŞMAYI ÇOK SEVİYOR
Klopp'un, Liverpool'un yeni menajeri olma olasılığı Alman futbol efsanesi Franz Beckenbauer'e de soruldu. The Times Gazetesi’ne Alman teknik adamı değerlendiren Beckenbauer; "Klopp konuşmayı seviyor. Dünya üzerinde oyuncularıyla bu kadar çok konuşan fazla teknik adam kalmadı. Dortmund'u zor durumdayken devraldı ve dünya çapında bir kulüp haline getirdi. Liverpool'un, Jurgen Klopp ile anlaşma şansı varsa bunu mutlaka yapmalı" ifadelerini kullandı. (NTV Spor)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz