ANKARA HABERLERİ

Yılın işçisi Adıgüzel müdür oldu

Hürriyet Haber
22.01.2010 - 00:00Son Güncelleme :

Milli Prodüktivite Merkezi tarafından yılın işçisi seçilen Bekir Adıgüzel, Erzincan Çimento’ya müdür oldu.

Hürriyet Haber

Aşkale Çimento Fabrikası’nda İşletme Müdürü olarak çalışırken fabrikada yaptığı iyileştirme nedeniyle MPM tarafından 2008 yılı işçisi seçilen Bekir Adıgüzel, Aşkale Çimento’nun 2009’da bünyesine kattığı Erzincan Çimento Fabrikası’na Müdür olarak atandı.
Yapışma problemini çözdü
Bekir Adıgüzel, Aşkale Çimento Fabrikası’nda İşletme Müdürü olarak çalışırken, ülkemizin en soğuk bölgelerinden olan Erzurum-Aşkale’de bulunan çimento fabrikasındaki kırıcı bunkerlerde, farin değirmeni bunkerlerinde ve kömür değirmeni bunkerlerinde aşırı soğuk dolayısıyla oluşan sarma ve yapışma problemlerini çözmüştü. Bu iyileştirme ile çeşitli ünitelerde önemli ölçüde yakıt tasarrufu sağlayan Adıgüzel, çalıştığı fabrikanın 497 bin TL tasarruf etmesini sağlamıştı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Yılın işçisi Adıgüzel müdür oldu haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı