Yılın en ateşli filmi

01 Nisan 2010 - 01:00Son Güncelleme : 01 Nisan 2010 - 09:27

Cesur sevişme sahneleriyle henüz vizyona girmeden ilgi odağı olan “Herkes mi Aldatır” filminin galası önceki akşam Kanyon’da yapıldı.

FİLMİN GALASINDAN KARELER (FOTO GALERİ) 

FİLMDEN KARELER (FOTO-GALERİ)

Metin Zakoğlu’nun tiyatro oyunundan beyazperdeye aktarılan “Herkes mi Aldatır?”ın galasına film ekibinin yanı sıra ünlü isimler katıldı. Galaya eşi Fadime Savaş ile gelen başrol oyuncusu Ragıp Savaş, 2 Nisan’da vizyona girecek filmdeki sevişme sahneleri için “Filmde küfür de var sevişme sahneleri de. Ama bu ticari kaygıyla yapılmış bir şey değil. Film aldatma üzerine, sevişme sahneleri olmadan olmazdı” dedi.

Eşimden izin aldım  

Sevişme sahneleri için eşinden izin aldığını söyleyen Savaş, “Siz eşinizi hiç aldattınız mı?” sorusuna “Eşim burada! Bekarlık zamanımda olmuştur böyle durumlar ama artık yok” yanıtını verdi. Fadime Savaş ise “Ragıp’ın sevişme sahneleri olduğunu senaryoda okumuştum, her kadın eşini kıskanır tabii ama konu iş olunca kıskanılacak bir şey görmüyorum” diye konuştu.

Boş işler bunlar   

Filmdeki yatak sahnesiyle adından söz ettiren Lale Cangal, galaya sevgilisi Cemal Hünal ile el ele katıldı. Cangal’ın cesur sahneleri yüzünden aralarının açıldığı sorusuna yanıt veren Hünal, “Boş işler bunlar. Ben de oyuncuyum ve böyle sahneler çektim, çekilmesi de çok doğal” dedi.

Dansım seksiydi     

“Herkes mi Aldatır”da sevişme görüntülerinin yanı sıra striptiz sahnesi de bulunan Fatma Toptaş, o dansı ‘seksi’ olarak niteledi ve “Akıllara başka bir şey gelmesin, erotik bir film değil bu. Her şey dozunda. Ama bu sahneler konuşulacaksa, öne çıkarılacaksa da çıkarılsın” diye konuştu.

Metin kuzu gibidir

Filmde aldatmayan tek erkeği canlandıran Murat Serezli, geceye eşi Olcay Serezli ve tiyatro sanatçısı annesi Nevra Serezli ile geldi. Olcay Serezli, eşi için “Özel hayatında da kuzu gibidir, hiç kimseye bakmaz” dedi. Murat Serezli ise “Rol için etek de giyerim, gay de olurum” diye konuştu.

Galaya el ele geldiler

Oyuncu Mine Tugay, Mehmet Turgut’la aşk yaşıyor. Mine Tugay, “Herkes mi Aldatır”ın galasına fotoğrafçı Mehmet Turgut’la el ele geldi. İlişki, geçen yıl bir fotoğraf çekiminde başladı.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 8 Yorum }
 • Nejla Ulucay 31.3.2010 12:48:52
  Resimler müthis kötü cikmis bukadar da olmaz sanki hepsi oraya silah zoruyla geldiler ...
 • Kerim Siziseverim 31.3.2010 12:48:35
  Bugün okudugum en önemli haber. galaya el ele gelmeleri büyük bir olay. ne issizlik ne terör bu kadar önemli degil. Sag elleriyle mi geldiler yoksa sol elleriyle mi. bu da önemli ama haberde yer verilmemis
 • bluebell angel 31.3.2010 12:32:57
  konu ask olunca sex olmasi normal degilmi neden bukdar tepki var? bi opusme sahnesne ekranlr kitleniyo sonra aa ayip bu ne ya oluyor,, izleme o zman kardesm silah mi dayayan var.kadin niye kiskansn? orda kac tane kamera kac ksi var oyle bi baslayp bitmyor,kackere keslp devam ediyor.aklmz hep orda...
 • Mustafa Aktaş 31.3.2010 11:09:08
  ali öner sana yanıt vermek stiyorum "evet". Bu insanlar sanat altında fazla para kazanmayı iş sayıp edep, hayayı kenara bırakmışlar. İnsan kıskanmalı kıskanmazsa sorun çok büyük demektir.
 • Ceylan Brn 31.3.2010 10:47:57
  filmin fragmanını izledim sonra da söylediklerini okudum. nasıl böyle söylerler, fragmanında bir tane doğru sahne yok hep yatak sahneleri. ama suç bizde. öpüşme sahneleri tıklanma rekorları kırınca haliyle böyle filmler çıkıyor ortaya.
 • ali öner 31.3.2010 09:14:08
  FADİME SAVAŞ HANIM O FİLMİN BAŞROL OYUNCUSU OLSA KOCASI O KADAR RAHAT DAVRANABİLİR MİYDİ? MERAK ETTİM.
Sayfa Başı
Haberlerkadiköyataşehirmevlid kandilimevlid kandili nedirmevlid kandili ne zamanmevlid kandili hangi günmevlid kandili ibadetleri