« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldızoğlu: Tempomuzu arttıracağız

2011 FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını Antalya’da sürdüren A Milli Kadın Takımı'nın başantrenörü Ceyhun Yıldızoğlu kamp çalışmalarını değerlendirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

A Milli Kadın Takımımız, 2011 FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası hazırlıklarına Antalya’da devam ederken, Ay-Yıldızlılarımızın başantrenörü Ceyhun Yıldızoğlu kamp çalışmalarıyla ilgili konuştu.

Olası sakatlıkların önüne geçmek için ilk haftada yavaş ilerlediklerini anlatan Yıldızoğlu, erken form tutmayı da istemediklerini belirtti. Tecrübeli antrenör, kampın ikinci haftasında vites yükselteceklerini vurgulayarak, “Buradaki kondisyon ve basketbol antrenmanlarında hangi oyuncuların yola bizimle devam edeceğini ve kimleri arkada bırakacağımızı da gözlemleme fırsatımız oluyor. Yarından itibaren tempomuzu artıracağız ve Kepez Turnuvası’na hazır hale gelmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Turnuva hakkında konuşmak için henüz erken. Ama ciddi olmayan bazı sakatlıklarımız var. Nevriye özel antrenman programını uygularken kondisyon idmanlarına da çıkıyor. Yasemin’in ise dizinde ufak bir problem var” açıklamasını yaptı.


Bunları da Beğenebilirsiniz