"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Yıldızların fotoğrafçısı geldi

Akaretler’deki W Otel’de açılan Paul Kasmin Gallery’nin ilk sergi konuğu ünlülerin fotoğrafçısı David Lachapelle oldu.

Dünyanın en iddialı galerilerinden Paul Kasmin Gallery’nin üçüncü şubesi, Akaretler’deki W Otel’de hizmete girdi. Galeri, kapılarını Amerikalı fotoğraf sanatçısı David Lachapelle’in sergisiyle açtı. Sanat koleksiyoneri Michael Shvo ile Bilgili Holding’in sponsorluğunda gerçekleşen serginin açılışına galerinin sahibi Paul Kasmin, David Lachapelle ve ünlü transseksüel ikon/model Amanda Lepore da katıldı. Madonna, Naomi Campbell, Uma Thurman, Angelina Jolie, David Beckham, Britney Spears, Leonardo DiCaprio, Paris Hilton, Elton John, Alexander McQueen ve Lady Gaga gibi dünyanın en ünlü isimlerini objektifinin karşısına geçiren Lachapelle’in “Documents of Desire & Disaster” adlı sergisi, 29 Ocak’a kadar gezilebilir.

Vitali Hakko anıldı

Vakko’nun kurucusu Vitali Hakko, ölümünün üçüncü yıldönümünde Vakko Moda Merkezi’nde düzenlenen geceyle anıldı. Cem Hakko’nun eski eşi Betina Machler’in de oğlu Can Hakko ile katıldığı gecede, “Flamenko’nun Frank Sinatra’sı” olarak bilinen Diego El Cigala 11 kişilik ekibiyle performans sergiledi.

Tüm kapıları açan kart

TAV Havalimanları, işlettiği havalimanlarında yolculara birçok imkan ve ayrıcalığı bir arada sunan “TAV Passport” kart üyelik programını hayata geçirdi. TAV Passport sahipleri, havalimanlarında 30 gün ücretsiz otopark ve vale hizmetinden, dış hatlarda özel pasaport bankolarından, iç hat uçuşlarda ise özel güvenlik kontrol geçişinden yararlanabiliyor. Kart üyelerine ayrıca transfer ve araç kiralama, Airport Hotel’de konaklama, restoranlarda yeme-içme konularında da indirim imkanları sunuluyor.

Yola devam

Özden Kürtür, Gökhan Çayan ve Emrah Demirci, Akmerkez MOS’un kapanmasının ardından yola birlikte devam etmeye karar verdi ve Etiler’deki The Most’u açtı. Üçlü, saç tasarımı alanındaki uzmanlıklarını şimdi bu yeni adreslerinde konuşturuyor...

Bebek yüzlü asi rap’çi

“Mighty Fine” ve “Like That” single’larıyla müzik dünyasının dikkatini çeken, “Truth&Soul” albümüyle de başarılı bir çıkış yakalayan ‘rap’in bebek yüzlü yeteneği’ Jay Colin, bu gece The Hall İstanbul’un R&B ve hip-hop sahnesi Booty’de olacak.

İlk kez Türkiye’de

1989’da The Divine Comedy grubunu kuran, ancak müzik yolculuğuna artık tek başına devam eden İngiliz sanatçı Neil Hannon ilk kez Türkiye’de! Indie müziğin dünyadaki en önemli isimleri arasında yer alan Hannon, bu gece Ghetto’da sahneye çıkacak.

İsteyene fajita isteyene kebap

İstanbul’un yeni lezzet adreslerinden Gold Chef Restoran, mönüsünde Güneydoğu yemekleri ile dünya mutfaklarından seçme tatları buluşturuyor. Mantar ve Meksika usulü bonfileden fajita’ya, kıyma kebabından patlıcan kebabına kadar geniş bir yelpazede hazırlanan mönüsüyle her damak zevkine hitap eden mekânda, cumartesi günleri 19.00-24.00 saatleri arasında fasıl ağırlıklı canlı müzik de var.
X