« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldızlar kulübede

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fatih Terim'in gözdeleri Lucescu'ya takıldı

G.Saray'ın geçtiğimiz yıl elde ettiği başarıda büyük pay sahibi olan futbolcular, bu sezon kulübede unutuldu. Yeni Teknik Direktör Lucescu, Terimin bankolarını şimdilik ilk onbirden uzak tutuyor.

Şans bulamıyorlar

Galatasaray'da Fatih Terim'in çekirdek kadrosunda banko oynayan futbolcular, Rumen teknik direktör Mircea Lucescu’nun göreve gelişinin ardından kulübeye hapsoldu. Ergün, Ümit Davala, Capone, Hasan Şaş ve Ahmet gibi oyuncular ilk onbirde bir türlü yer bulamıyor. Rumen çalıştırıcı geride kalan karşılaşmalarda bu 5 yıldıza fazla şans vermedi.

Ümit gidiyor mu?

A Milli Takımımız’ın değişmez oyuncularından olan aynı zamanda İtalya'dan bir çok takımın transfer listesinde bulunan Ümit Davala, Lucescu'nun oyun sisteminde kendine yer bulamıyor. Forma giyme şansı bulamadığı için bir hayli huzursuz görünen genç futbolcuya Fenerbahçe'nin de talip olduğu sızan haberler arasında.

Kaderine terkedildi

Geçtiğimiz yılın süperleri arasına adını yazdıran Capone sakatlığı yüzünden sezona iyi başlamadı. Ergün, Hasan Şaş zaman zaman forma giyme şansı bulurken, Ahmet ile Mehmet Yozgatlı adeta kaderine terkedildi. İki oyuncunun da kiralık gitmek istediği öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler